Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

W Centralwings opłata za nadbagaż taniej przez www

8 listopada 2006

Opłaty za nadbagaż zgłaszany już przy rezerwacji biletu są niższe od tych obowiązujących w trakcie odprawy na lotnisku. Pasażerowie zapłacą za 1 kilogram nadbagażu 16 PLN, zaoszczędzą tym samym 8 PLN (w trakcie odprawy na lotnisku 1 kg nadbagażu kosztuje 24 PLN). Przez stronę www.centralwings.com można rejestrować nadbagaż w pakietach po 3 kg, 6 kg, 9 kg lub 12 kg. Przy odprawie pasażer przedstawia tylko wydrukowane potwierdzenie rezerwacji. Za nadbagaż rejestrowany przez internet należy zapłacić kartą kredytową.

Be Sociable, Share!


„Z danych napływających z lotnisk widzimy, że pasażerowie wylatujący z Polski zabierają ze sobą dużo bagaży. Będąc polską linią dążymy więc do tego, aby opłaty za nadbagaż w Centralwings były jak najbardziej atrakcyjne dla pasażerów. Od początku działalności oferujemy najniższe opłaty spośród wszystkich linii operujących z Polski. Dzięki rezerwacji nadbagażu przez naszą stronę internetową podróż jest jeszcze tańsza” – mówi Iza Bogus, rzecznik prasowy Centralwings.


Nadbagaż zakupiony przez stronę ważny jest tylko dla danego pasażera, zgodnie z rezerwacją na konkretny rejs. Opcja nadbagażu zgłaszanego przez internet dostępna jest tylko dla rejsów regularnych.


Podróżując liniami Centralwings każdy pasażer może bezpłatnie zabrać ze sobą 25 kg bagażu (5 kg bagażu podręcznego, zabieranego na pokład samolotu, oraz 20 kg bagażu nadawanego, który trafia do luków bagażowych).


/Centralwings/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 6 991

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie