Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Wizzair nowości

Uwaga pasażerowie WizzAir!

3 października 2005

Wizz Air będzie w okresie 7 – 9 października korzystał z lotniska Malpensa z powodu prac remontowych na lotnisku Milan – Bergamo.

Be Sociable, Share!


Loty z Wizz Air będą się odbywały według poniższego, zmodyfikowanego rozkładu:

7OCT: W6135 KTW-MXP 09:55-11:35, W6136 MXP-KTW 12:05-13:40

9OCT: W6135 KTW-MXP 09:55-11:35, W6136 MXP-KTW 12:05-13:40

Be Sociable, Share!

Wizyt: 4 732

Tagi:

Uwaga pasażerowie WizzAir!

6 kwietnia 2005

W związku z wątpliwościami władz włoskich odnośnie decyzji dotyczących udzielenia pozwoleń na lądowanie dla wszystkich komercyjnych linii lotniczych w portach Ciampino i Fumicino, Wizz Air nie może w tej chwili potwierdzić, czy port lotniczy w Ciampino będzie dostępny dla naszych pasażerów w czwartek 7 i piątek 8 kwietnia.

Be Sociable, Share!


Dlatego linia zwraca się z prośbą do pasażerów powracających z Rzymu w tych dniach, aby KONIECZNIE zapoznali się z najnowszymi informacjami na stronie internetowej www.wizzair.com lub w call centre pod numerem tel: +48 22 351 94 99.

WizzAir informuje jednocześnie, iż te niedogodności są niezależne od przewoźnika, a linia robi wszystko, co możliwe, aby je zminimalizować.

WizzAir na bieżąco aktualizuje swoją stronę internetową, gdzie pasażerowie mogą uzyskiwać najświeższe informacje na temat połączeń.

Wniku ograniczeń wprowadzonych przez wadze włoskie może wystąpić konieczność skorzystania z innego lotniska, które może być oddalone o kilkaset kilometrów. Linie zwraca się z prośbą do pasażerów o upewnienie się że sprawdzili najnowsze informacje przynajmniej na 8 godzin przed planowanym odlotem samolotu, tak aby w przypadku zmiany miejsca wylotu zdążyli dotrzeć do innego lotniska na własny koszt.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 5 504

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie