Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Unikalna wystawa Darwina w Londynie

12 lutego 2009

Muzeum Historii Naturalnej w Londynie z okazji 200 rocznicy urodzin Karola Darwina, przygotowało unikalną wystawę! Leć do Londynu, odwiedź muzeum i przekonaj się, jak świat zmieniał się w ciągu wieków!

Be Sociable, Share!


Zanim urodził się Darwin świat miał tylko 6000 lat, a wszystkie żyjące istoty były niepowtarzalne, nigdy nie ewoluowały i nie były ze sobą spokrewnione, gdyż powstały przed wiekami w swojej aktualnej formie. W dniu śmierci Darwina świat miał ponad 4 miliardy lat. Wszystkie zamieszkujące Ziemię stworzenia miały wspólnych przodków, ewoluowały na przestrzeni lat adaptując się do zmiennych warunków na różnych kontynentach.

Karol Darwin był niezwykły pod każdym względem. Miał ogromną wiedzę dotyczącą przyrody, ponadprzeciętne zdolności analityczne i, co chyba jest najważniejsze, ogromną odwagę, która pozwoliła mu przeciwstawić się ówcześnie wyznawanym teoriom i pojmowaniu świata. Kopernik wstrzymał Słońce i ruszył Ziemię. Darwin udowodnił, że wszystkie zamieszkujące ją istoty mogą mieć tych samych przodków. Aby zmienić naukę trzeba mieć wizję i nie bać się łamać barier, odrzucić istniejącą wiedzę, powszechnie akceptowane poglądy, a w przypadku Darwina – wystąpić także przeciw Kościołowi i wszystkiemu, w co wierzył od dnia narodzin…


Leć do Londynu i na własne oczy obejrzyj dowody, które pozwoliły Darwinowi stworzyć rewolucyjną teorię – jego osobiste dzienniki, notatki z przełomowej wyprawy oraz wypchane okazy zwierząt, które naukowiec przesłał do Anglii. Dowiedz się, jak jeden z największych ludzi wszechczasów przez ponad dwadzieścia lat opracowywał swoją teorię od dnia wyruszenia na 4-letnią wyprawę statkiem Beagle, aż do dnia wydania jego przełomowej pracy „O powstawaniu gatunków” (On the Origin of Species). Dotknij eksponatów i odkryj nieznane tajemnice jego życia podczas niezwykłych pokazów multimedialnych.


Poznaj historię człowieka, który stworzył rewolucyjną teorię! Teorię, która na zawsze zmieniła postrzeganie świata i miejsce człowieka w jego skomplikowanej strukturze. Leć do Londynu z easyJet! Ceny biletów zaczynają się już od 70 zł*!


* Podane ceny dotyczą biletu w jedną stronę, zawierają opłaty lotniskowe i za bagaż podręczny. Oferta dotyczy wybranych połączeń i tras. Oferta z dnia 2 lutego 2009 jest ważna do wyczerpania puli.


easyjet.com


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 880

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie