Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Trzy nowe połączenia z Bydgoszczy

4 grudnia 2007

Już od drugiego tygodnia stycznia z Bydgoszczy zaczną latać samoloty linii Jet Air. Bydgoszczanie będą mogli korzystać z połączeń do Berlina, Kopenhagi i Katowic. W piątek przewoźnik podpisał z lotniskiem umowę na obsługę nowych tras. W przyszłości Jet Air planuje uruchomić połączenia do Wiednia.

Be Sociable, Share!


Każde z nowych połączeń będzie wykonywane dwa razy w tygodniu 18-miejscowymi samolotami Jetstream. Rozkład lotów będzie dostępny od 6 grudnia. Bilety można kupić na stronie przewoźnika www.jetair.com, w biurach podróży i za pośrednictwem call center. Ceny przelotu w jedną stronę będą się zaczynać od 199 zł. Najdroższe bilety będą kosztowały 595 zł. Podane ceny nie zawierają opłat dodatkowych. W sumie najwięcej trzeba będzie zapłacić za podróż do Kopenhagi, ponieważ obowiązują tam najwyższe opłaty lotniskowe.

Oferta będzie głównie kierowana do klientów biznesowych, którzy są najbardziej zainteresowani nowymi połączeniami.  Firma liczy przynajmniej na 70 procentowe wypełnienie samolotów. W przyszłości w Bydgoszczy ma też powstać centrum serwisowe samolotów Jet Air.


Na podstawie Gazety Wyborczej
/YK/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 1 392

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie