Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Trzy nowe połączenia easyJet z Bristolu

24 kwietnia 2008

Tanie linie easyJet oferują trzy nowe kierunki z lotniska w Bristolu. Od 23 kwietnia samoloty przewoźnika latają do Biarritz, a w weekend rozpoczną się loty na dwóch kolejnych trasach.

Be Sociable, Share!


Od soboty liniami easyJet można będzie polecieć z Bristolu do Olbii na Sardinii oraz Splitu w Chorwacji. W ciągu następnych 12 miesięcy przewoźnik planuje przewieźć na tych trzech trasach około 47 tys. pasażerów.
 
– Nowe połączenia do Biarritz, Olbii i Splitu pomogą nam umocnić pozycję największej brytyjskiej linii lotniczej – powiedział David Osborne, generalny dyrektor easyJet. – W zeszłym roku nasze letnie połączenia z lotniska w Bristolu, m.in. do Ibizy, Bordeaux, Milanu, Lizbony, Warszawy i Funchal, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem – dodał.  

Loty do Biarritz będą wykonywane cztery razy w tygodniu, w poniedziałki, środy, piątki i soboty. Z Bristolu do Olbii samoloty przewoźnika będą zabierały pasażerów trzy razy w tygodniu, we wtorki, czwartki i soboty. Natomiast do Split można będzie polecieć dwa razy w tygodniu, w środy i soboty. 


Na podstawie cheapflights.co.uk


/KY/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 1 733

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie