Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

TAP Portugal – specjalna oferta dla studentów

TAP Portugal – specjalna oferta dla studentów

27 czerwca 2012

Tap Portugal wprowadza od czerwca 2012 roku ofertę bezpłatnego przewozu dodatkowego bagażu dla studentów, którzy uczestniczą w projekcie ERASMUS lub innych projektach wymiany pomiędzy wyższymi uczelniami krajów europejskich.

Be Sociable, Share!


Dodatkowy bagaż dla uczestników wymiany naukowej europejskich wyższych uczelni.

Tap Portugal wprowadza od czerwca 2012 roku ofertę bezpłatnego przewozu dodatkowego bagażu dla studentów, którzy uczestniczą w projekcie ERASMUS lub innych projektach wymiany pomiędzy wyższymi uczelniami krajów europejskich. TAP oferuje możliwość bezpłatnego przewozu dodatkowej sztuki bagażu do 10 kg studentom rozpoczynającym lub kończącym studia zagraniczne. Oferta ta dotychczas obowiązywała jedynie na rynku portugalskim, ale ogromne zainteresowani studentów oraz pozytywna reakcja rynku zachęciła TAP do poszerzenia oferty na wszystkie europejskie połączenia TAP na czas nieokreślony.
Warunki oferty:

Oferta dotyczy bagażu studentów rozpoczynających lub kończących studia zagraniczne. Aby z niej skorzystać każdy student podczas odprawy bagażowo- biletowej będzie musiał okazać ważną legitymację studencką lub dokument potwierdzający uczestnictwo w programie Erasmus lub innym programie wymiany akademickiej.
Limity bagażowe:

Klasa ekonomiczna – podróżujący w klasie ekonomicznej student może przewieźć bezpłatnie maksymalnie 33 kg bagażu /1 walizka o wadze do 23 kg oraz 2-ga walizka o wadze do 10kg/;

Klasa biznes – podróżujący w klasie biznes student może przewieźć bezpłatnie do 74 kg /2 walizki po max. 32 kg każda oraz 3-cią walizkę o wadze do 10 kg/.

*****************

TAP Portugal rozszerza europejską siatkę połączeń. Berlin, Bukareszt i Turyn – nowe kierunki od czerwca
Połączenie TAP Portugal do Bukaresztu, które zostanie zainugurowane 30 czerwca /rejsy z Lizbony 3 razy w tygodniu we wtorki, czwartki i soboty/ to trzecia europejska trasa TAP po Berlinie /rejsy z Lizbony 5 razy w tygodniu/ i Turynie /rejsy z Lizbony 4 razy w tygodniu/, zainaugurowana w czerwcu br. Dzięki uruchomieniu trzech nowych kierunków TAP Porugal będzie obsługiwał łącznie 51 portów europejskich w 22 krajach. Konsolidacja połączeń na rynku europejskim przyniosła wzrost przewozów w 2011 – 5.79 mln pasażerów o 9.3 % pasażerów więcej niż w roku 2010. Otwarcie nowych połączeń europejskich będzie miało również wpływ na wzrost ruchu pasażerskiego na połączeniach TAP na Maderę, Azory i do Faro.
 
TAP Portugal – TAP Portugal to główna linia portugalska linia lotnicza działająca od 1945 roku, członek Aliansu STAR od 2005 roku /alinasu globalnego oferującego swoim pasażerom wygodne i łatwe  podróże na trasach na całym świecie/. Lizboński hub TAP-u jest jednym z głównych europejskich portów przesiadkowych na trasach do Afryki oraz obu Ameryk. Na trasach do Brazylii TAP jest niezaprzeczalnie liderem. Międzynarodowa siatka połączeń TAP-u  składa się z 67 kierunków w 31 krajach.
Aktualnie TAP wykonuje średnio 1 850 rejsów tygodniowo 71 samolotami:  55-cioma nowoczesnymi samolotami Airbus oraz 16 samolotami linii PGA, regionalnego przewoźnika należącego do TAPu.
TAP systematycznie rozwija swoje niezawodne, bezpieczne i zmodernizowane usługi i produkty.
Zachowanie portugalskiego charakteru i wysokiej jakości usług stało się głównym elementem strategii rozwoju TAP w ostatnich latach i przyczyniło się do sukcesu firmy.

Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie