Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Tap Portugal będzie latał z Warszawy

14 czerwca 2009

Początek sezonu letniego na Lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie inauguruje pojawienie się czołowej portugalskiej linii lotniczej TAP i uruchomienie regularnych połączeń na trasie Lizbona-Warszawa od 9 czerwca 2009 r.. Loty będą wykonywane pięć razy w tygodniu:

Be Sociable, Share!


Lizbona-Warszawa we wtorki, środy, piątki, soboty i niedziele, odlot o 16:50
i lądowanie o 21:45 (czasu lokalnego).

Warszawa-Lizbona w poniedziałki, środy, czwartki, soboty i niedziele, odlot o 6:05
i lądowanie o 9:05 (czasu lokalnego).


Pasażerowie będą obsługiwani wygodnymi Airbusami A320, o łącznej ilość miejsc 162.


Wraz z uruchomieniem przez TAP Portugal nowego połączenia, Warszawa zyskuje ważną, nową trasę. Loty Warszawa-Lizbona wykonywane pięć razy w tygodniu są najważniejszą inauguracją sezonu, wzbogacającą, liczącą już ponad 83 połączenia wykonywane przez 32 przewoźników, siatkę połączeń naszego lotniska. Decyzja TAPu jest przykładem na to, że nawet w okresie spowolnienia gospodarczego, istnieje możliwość rozwoju. Jestem przekonany, że decyzja ta jest słuszna i połączenie okaże się sukcesem, ponieważ Lizbona jest rynkiem o niezaspokojonym popycie na podróże lotnicze z Polski – powiedział Michał Marzec, Naczelny Dyrektor PPL.


Dopiero uruchamiane, nowe połączenie TAPu na trasie Lizbona-Warszawa, już wzbudza duże zainteresowanie. Zarezerwowanych zostało juz ponad 15 000 biletów na okres od rozpoczęcia operacji do końca roku.


Powiększenie oferty TAP o tę trasę, urozmaici europejską siatkę połączeń, łącząc Lizbonę i Warszawę, jeden z najistotniejszych i najszybciej się rozwijających rynków, zarówno dla ruchu biznesowego, jak i turystycznego, w Europie Środkowo-Wschodniej.


Wychodząc naprzeciw potrzebom oraz oczekiwaniom klientów oraz rosnącemu ruchowi turystycznemu pomiędzy oboma krajami, TAP udostępnia również pasażerom wylatującym z Polski najlepsze połączenia krajowe w Portugalii oraz wygodne, szybkie i bezpośrednie połączenia z Lizbony do 8 portów lotniczych w Brazylii 67 razy w tygodniu, a także wiele połączeń z Afryką.


Rosnąca popularność Portugalii jako kierunku turystycznego, wraz z wysoką jakością usług oferowanych przez TAP i mocnymi więzami ekonomicznymi miedzy obydwoma krajami, dają dobre podstawy, aby wierzyć w sukces rynkowy nowej trasy.


Bilety do Lizbony, już od 408 PLN w jedną stronę (cena zawiera podatki oraz opłaty lotniskowe) oraz bilety na inne trasy TAP Portugal można kupić we wszystkich punktach agentów IATA, na stronie www.flytap.com, w znajdującym się w centrum miasta warszawskim biurze TAP Portugal, lub przez polski Call Center (22) 620 05 97 lub (22) 620 05 87.


O TAP Portugal:


TAP Portugal jest czołową Portugalską linią lotniczą, a od 14 maja, 2005 członkiem Star Alliance. Linia posiada swoją bazę w Lizbonie, kluczowym lotnisku europejskim oraz bramie do Afryki, i Ameryki Północnej i Południowej, gdzie TAP wyróżnia się jako wiodący przewoźnik na połączeniach z Brazylią. Siatka połączeń obejmuje 62 porty docelowe w 29 krajach świata. Obecnie TAP wykonuje ponad 1850 lotów tygodniowo 54 nowoczesnymi Airbusami i 16 samolotami w barwach PGA, regionalnego przewoźnika przejętego przez TAP w 2007 r. TAP stawia klienta na pierwszym miejscu i stale dąży do zapewniania bezpiecznych, godnych zaufania oraz nowoczesnych usług i produktów, dostosowanych do potrzeb pasażerów. Podtrzymywanie portugalskiego charakteru marki, oraz jakość usług to główne mechanizmy rozwoju oraz strategii TAPu w ciągu ostatnich lat.


www.flytap.com

Be Sociable, Share!

Wizyt: 350

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie