Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Tańszy nadbagaż przez stronę www.

17 marca 2007

Już teraz polskie tanie linie lotnicze Centralwings oferują możliwość
zakupienia nadbagażu przez Internet – w ten sposób cena za dodatkowy kilogram
jest wiele niższa.

Be Sociable, Share!


Jeśli waga Twojego bagażu przekracza 20 kg (do tego limitu bagaż przewożony jest bezpłatnie), możesz wykupić dodatkowe 12 kg nadbagażu (maksymalnie) nie czekając do dnia wylotu! Jak to zrobić? To proste! Wystarczy, że w trakcie dokonywania rezerwacji biletu w Centralwings, na trzecim kroku, wybierzesz opcję „dodaj nadbagaż”.


Stawka za 1 kg bagażu dodatkowego na stronie Przewoźnika wynosi 16,00 PLN / 3,00 GBP / 4,00 EUR za 1 kg, podczas gdy opłata za nadbagaż na lotnisku wynosi 24,00 PLN / 4,50 GBP / 6,00 EUR za 1 kg.


Pamiętaj, że w Centralwings oprócz bagażu nadawanego masz także prawo do przewozu bagażu podręcznego (do 5 kg) na pokładzie samolotu.


 


Łączenie limitów bagażowych podróżujących wspólnie osó.


 


Grupa osób podróżujących w ramach jednej rezerwacji Centralwings, np. rodzina, znajomi, przyjaciele, może jeszcze lepiej wykorzystać maksymalny limit darmowego bagażu. W ramach takiej grupy sumowany jest ciężar bagażu. Tym samym jedna osoba może przewozić mniejszy bagaż, a druga większy – jeśli w sumie mieszczą się w ramach przyznanego im darmowego limitu bagażu, nie będzie konieczności ponoszenia żadnych dodatkowych opłat.


W podróż naszymi liniami można również zabrać bagaż nietypowy, np. narty, snowboard, rowery, deski windsurfingowe. Opłaty za przewóz takiego bagażu są zróżnicowane i uzależnione od rodzaju przewożonego sprzętu.


Więcej informacji oraz taryfikator na stronie przewoźnika.


Źródło: centralwings.com


/Luke/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 6 584

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie