Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Clickair

Tanie linie lotnicze Clickair

13 marca 2007

Clickair powstało z połączenia dążeń do stworzenia jednego, wiodącego w Europie taniego przewoźnika lotniczego, który to jest częścią aktualnie najszybciej rozwijającego się sektora transportu.

Be Sociable, Share!


Głównymi zamierzeniami, które zapewnić mają sukces Firmie są: optymalizacja oraz maksymalnie ekonomiczne wykorzystanie bezpośrednich połączeń regularnych, na których kursować ma maszyna Airbus A-340, koszta związane z działalnością Clickair, które są nieporównywalnie niższe od kosztów konkurencji w tym sektorze (z wyłączeniem kosztów bezpieczeństwa i utrzymania maszyn). A to odbija się bezpośrednio na cenie połączeń. Ważne są również połączenia na najczęściej uczęszczanych trasach, z naciskiem na możliwie optymalne obłożenie miejsc w samolotach. To właśnie te podstawowe czynniki zapewniają Clickair sukces oraz przyczyniają się do umacniania pozycji Firmy na rynku.


Clickair oferuje swoim pasażerom:
 
- Bezpieczeństwo jako priorytet.
- Najniższe ceny dostępne na clickair.com
- Obsługę na najwyższym poziomie.
- Absolutną punktualność i żadnych przebukowań. 
- Elastyczność i niezawodność.
- Topowe destynacje, najlepsze lotniska i rozkłady lotów. 
- Wiele darmowych usług, których nie oferuje żaden z tanich przewoźników – wszystkie w cenie biletu.Trasy i Połączenia:Clickair planuje obsługiwać docelowo 70 połączeń do 55 Hiszpańskich i Europejskich miast już przed końcem 2008 roku, kiedy Firma odbierze zamówione maszyny (będzie ich w sumie 30).


Przewidywany ruch pasażerski oraz zatrudniona obsługa:
Po przewidywanym odbiorze nowych maszyn w 2007 i 2008 roku, szacowana liczba przewiezionych pasażerów wzrośnie z 300,000 w 2006 do 4.5 Miliona w 2007 i 10 milionów w 2008 roku.


Źródło: www.clickair.com


/Luke/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 12 223

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie