Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Air Berlin

Tanie linie airberlin – milion biletów na wakacje w cenie od 44,99 euro

7 lipca 2011

Liie lotnicze airberlin oferują w promocji bilety lotnicze na połączenia do różnych miejsc w Europie na okres lipiec, sierpień i wrzesień 2011

Be Sociable, Share!


W dniach od 5 do 7 lipca 2011 (czyli jeszcze dziś przez cały dzień) trwa akcja promocyjna w liniach airberlin. Promocją objęty jest 1 milion biletów w cenach od 44,99 euro w jedną stronę. Okres podróży do 18 lipca-31 października. W promocyjnej cenie dostępne są bilety na północ Europy: Kopenhaga, Sztokholm, Getebeorg i Helsinki. Poza tym bilety do miast takich jak: Hamburg, Wiedeń, Düsseldorf oraz Berlin. Dla miłośników słonecznej Italii do dyspozycji są bilety do Werony, Mediolanu, Florencji i Olbii.

Promocją objęte są także loty długodystansowe. Bilety do Los Angeles i San Francisco są dostępne w cenie od 349,99 euro za połączenie w jedną stronę. W ofercie także bilety lotnicze do Windhoek, Dubaju i Miami.

Wszystkie podane ceny zawierają podatki, opłaty oraz bonusowe mile. Loty z niemieckich lotnisk.

 

Więcej szczegółów na stronach przewoźnika

 

/ME/ na podstawie www.airberlin.com

   

Die Tickets können im Internet (airberlin.com), im Service Center der Gesellschaft (Tel. 01805 – 737 800; 0,14 €/Min. aus dem Festnetz, Mobilfunk max. 0,42 €/Min.) sowie im Reisebüro gebucht werden. Die Preise verstehen sich inklusive Steuern, Gebühren und topbonus Meilen.

 

Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie