Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Linie lotnicze

Szaleństwo cenowe z Ryanair – Obniżki cen biletów

Szaleństwo cenowe z Ryanair – Obniżki cen biletów

18 listopada 2012

Ranair, największa tania linia lotnicza w Europie, ogłosiła iż od dzisiejszej północy (24:00), 12 listopada, zaoferuje ponad 100 000 biletów w cenach zaczynających się od €12 na przeloty w poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki.

Be Sociable, Share!


LEĆ JUŻ DO PONAD 1,000 MIAST W EUROPIE OD €12 W GRUDNIU

Ranair, największa tania linia lotnicza w Europie, ogłosiła iż od dzisiejszej północy (24:00), 12 listopada, zaoferuje ponad 100 000 biletów w cenach zaczynających się od €12 na przeloty w poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki. Te niskie taryfy są dostępne na ponad 1 000 europejskich połączeniach Ryanaira i muszą być zarezerwowane na www.ryanair.com przed północą w czwartek (15 listopada).

Oferta Ryanaira zawiera w sobie wszystkie podatki i opłaty – tak więc pasażerowie, którzy chcą uniknąć dodatkowych i nieobowiązkowych dopłat, mogą to zrobić płacąc kartą MasterCard Prepaid, podróżując tylko z bagażem podręcznym, nie wybierając usługi pierwszeństwa wejścia na pokład oraz samemu drukując swoją kartę pokładową przed odlotem.

Stephen McNamara z Ryanaira powiedział:

Tylko Ryanair oferuje najniższe ceny biletów w Europie bez dodatkowych opłat paliwowych. Dodatkowo zapewniamy najlepszą punktualność lotów przy ponad 1 500 połączeniach.

Od dzisiejszej północy (12 listopada), pasażerowie mogą rezerwować na www.ryanair.com bilety, których ceny zaczynają się od €12 na podróż po Europie w grudniu. Te niskie ceny muszą być zarezerwowane przed północą w czwartek (15 listopada).

Be Sociable, Share!

Wizyt: 478

Tagi: , ,

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie