Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Eurolot

Szaleństwo cenowe! Loty do Aarhus za 69 zł!

27 sierpnia 2012

Od teraz wszystkie bilety na dwa extra loty do Danii (w czwartek, 30.08) w cenie 69 zł dla każdego! Rezerwujcie długi weekend!
Specjalnie dla Was obniżyliśmy ceny biletów!


Be Sociable, Share!


Od teraz wszystkie bilety na dwa extra loty do Danii (w czwartek, 30.08) w cenie 69 zł dla każdego! Rezerwujcie długi weekend!
Specjalnie dla Was obniżyliśmy ceny biletów!

Tylko w najbliższy czwartek, 30 sierpnia, startują dwa dodatkowe połączenia Eurolotu z Gdańska do Aarhus. Pierwszy samolot z gdańskiego lotniska odleci o godz. 10.15.

Drugi rejs do Danii zaplanowano o godz. 14.45. Za bilet na obu czwartkowych (30.08) połączeniach do Aarhus pasażerowie zapłacą jedyne 69 zł (cena gwarantowana)!

Bagaż leci za darmo
W cenę biletu na wszystkich połączeniach Eurolotu wliczona jest zarówno opłata bagażowa, jak i koszt wystawienia samego biletu. Bez dodatkowych opłat każdy pasażer może zabrać na pokład 20 kilogramów bagażu rejestrowanego i 6-kilogramowy bagaż podręczny. Dzieci do drugiego roku życia podróżują z Eurolotem bezpłatnie, a połowę ceny biletu zapłaci młodzież do 18. roku życia.

 Zwiedzaj Aarhus z Eurolotem.Podróż w czasy Andersena, czyli Den Gamle By


Żywy skansen miejski i zarazem jedna z największych atrakcji turystycznych w Danii. Co roku przybywa tu ponad 3 miliony ludzi. Co ich przyciąga? Skansen prezentuje rozwój duńskiego budownictwa miejskiego od renesansu aż do lat 30. XX wieku, z zachowaniem wszelkich detali związanych z codziennością XIX stulecia. W Den Gamle By życie toczy się tak, jak w czasach Andersena. Tętent powozów, zapachy potraw, oryginalny wystrój wnętrz. Wszystkiego można dotknąć, we wszystkim uczestniczyć. Polecamy.

Muzeum (nie tylko) dla kobiet

Jeśli ktoś szuka równie oryginalnych wrażeń, powinien zajrzeć do Muzeum Kobiet. Zgodnie z nazwą, poświęcone jest wyłącznie paniom, jednak odwiedzić może je każdy. Muzeum ukazuje świat kobiet na przestrzeni wieków. Z pewnością warte zobaczenia.

Katedra Domkirke

Bez wątpienia jest najdłuższym z kościołów w Danii. Gotycka katedra pod wezwaniem św. Klemensa mierzy aż 93 metry. Jej początki datuje się na przełom XII i XIII wieku. Bogato zdobione wnętrze, z monumentalnym tryptykiem i ogromnym ołtarzem, zachwyca nie tylko od strony sakralnej, ale także architektonicznej.

Na spotkanie Wikingom

W podziemiach banku obok katedry Domkirke mieści się Muzeum Wikingów z fragmentem wykopalisk archeologicznych z tego okresu.Ratusz

Budowla modernistyczna powstała w latach 1938-1942. To zupełne przeciwieństwo urokliwych duńskich domów. Budynek stanowi niezbity dowód na absolutną różnorodność architektoniczną Aarhus. Dzieło Arne Jacobsona i Erika Møllera.Pałac Marselisborg 


Należący obecnie do duńskiej królowej Małgorzaty Pałac Marselisborg jest letnią rezydencją monarchów już od 1902 roku. Ciekawe są historie, jakie towarzyszyły przechodzeniu pałacu we władanie kolejnych zarządców. Ale o tym warto posłuchać już na miejscu.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 431

Tagi: ,

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie