Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Promocje tanich linii

Świąteczne promocje potrwają do końca tygodnia

Świąteczne promocje potrwają do końca tygodnia

11 grudnia 2006

W obecnych czasach łatwiej jest wypić szampana w Miami i podzielić się opłatkiem w Dubaju, niż spędzić święta w Zakopanem. Linie lotnicze prześcigają się właśnie w bożonarodzeniowych promocjach. Okazyjne ceny jednak nie będą obowiązywały dłużej niż do połowy grudnia. Warto więc już teraz rozejrzeć się w ofertach przewoźników i zaplanować wyjazd za naprawdę niewielkie pieniądze.

Be Sociable, Share!


Z roku na rok jest coraz więcej chętnych do spędzenia świąt i sylwestra poza domem. Zwiększa się też liczba propozycji wyjazdów. Doświadczeni podróżni wiedzą jednak, że warto zaplanować taki wyjazd odpowiednio wcześniej, by zapłacić za niego niższą cenę. Niektórzy wyjazd na sylwestra rezerwują już we wrześniu. Mają dzięki temu nie tylko większy wybór, ale i niższą cenę.

Tani przewoźnicy uruchamiają na przełomie roku na trasach cieszących się największą popularnością dodatkowe loty. Trwa też sprzedaż biletów po promocyjnej cenie. Jeśli planujemy wyjazd na sylwestra lub Boże Narodzenie, warto kupić bilety to do końca tego tygodnia. Na przykład, do czwartku możemy nabyć bilety Ryanair na loty między 16 grudnia a 24 marca o 50 proc. taniej.

Łatwiej natomiast jest spędzić święta czy Nowy Rok w Dublinie, Rzymie czy Dubaju, niż w polskich górach. Na sylwestra nie ma już od dwóch miesięcy żadnego wolnego miejsca w całym Zakopanem. Coraz więcej osób chce tam nie tylko przywitać Nowy Rok, ale i spędzić święta.

/KY/ na podstawie Rzeczpospolitej

Be Sociable, Share!

Wizyt: 6 057

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie