Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Linie lotnicze

Standardy SAS – Wygoda, rozwaga, pieniądze i czas

6 kwietnia 2012

Linie lotnicze SAS przedstawiają swoją politykę, która bierze pod uwagę najważniejsze czynniki podróży: wygodę, rozwagę, pieniądze i czas.

Be Sociable, Share!


Oferujemy większy wybór i zapewniamy bezproblemową podróż.

WYGODA:

Wybór 3 klas rezerwacyjnych
Klasa Business, Economy Extra i Economy – większy wybór i możliwość dostosowania roziązania dla Twoich potrzeb.

Wybór sposobu odprawy
Oferujemy całe spektrum różnych sposobów odprawy by oszczędzać Twój czas: odprawa online, odprawa mobilna, samoobsługowe automaty (na terenie Polski dostępny na lotnisku w Gdańsku) oraz odprawy tradycyjnej na lotnisku.

Rezerwuj swoje miejsce online – bez dodatkowych opłat
Wybierz sam, gdzie dokładnie chcesz siedzieć. Możliwość wstępnego przydzielenia miejsca online od 22 godziny przed odlotem bez dodatkowych opłat.

Wydrukuj sam swoją kartę pokładową – bez dodatkowych opłat
Ogranicz poziom stresu związanego z podróżą i wydrukuj swoją kartę pokładową z domu – usługa dostępna od 22 godzin przed odlotem i bez dodatkowych opłat.

Poczekalnie SAS
W naszych poczekalniach panuje przyjemna atmosfera skandynawskiej gościnności sprzyjająca zarówno pracy, jak też odpoczynkowi przed odlotem. Dodatkowo do wszystkich poczekalni SAS Business Class zapraszamy wszystkich członków programu EuroBonus, którzy posiadają status Gold.
W klasie Business środkowe miejsce wolne
W naszej klasie Business oferujemy dodatkowe korzyści, które sprawią, że podróż staje się bardziej wygodna – środkowe miejsca pozostawiamy wolne, by pasażerowie SAS mogli poczuć się swobodnie podczas podróży.

ROZWAGA:
W stosunku do siebie i środowiska

Zaangażowany personel
W SAS dbamy o zapewnienie naszym pasażerom, zarówno w powietrzu jak i na ziemi, wsparcia oraz należytej uwagi by Twoja podróż przebiegała przyjemnie oraz bezproblemowo. Po prostu gościnność w skandynawskim stylu.

63 lata skandynawskiej ekspertyzy
Posiadamy ponad pół wieku doświadczenia lotniczego w przewozach pasażerskich na cały świat.

Innowacyjne linie lotnicze
Jesteśmy pierwszą linią lotniczą, która wprowadziła rozrywkę na pokładzie, zatrudniła kobietę – pilota, wprowadziła klasę Tourist, wprowadziła rozkładane siedzenia umożliwiające wygodną drzemkę oraz ‚zielony’ sposób lądowania ograniczający emisję szkodliwych substancji (więcej poniżej).

Programy ograniczające zużycie paliwa
Naszym celem jest zbudowanie opowiedzialnego oraz zrównoważonego rozwoju ruchu powietrznego, przy jednoczesny obniżeniu negatywnego wpływu na środowisko.

Pionier w ‚zielonym’ lądowaniu
SAS, we współpracy z Grupą LFV, jest pierwszą linią lotniczą na świecie, która wprowadziła ekologiczne rozwiązania – piloci SAS rozpoczynają lądowanie dopiero gdy potwierdzony jest pas oraz możliwość lądowania. Doświadczenie pokazało, że ten sposób pozwala zaoszczędzić 150kg paliwa przy każdym lądowaniu, co jest równoważne obniżeniu emisji CO2 o ponad 450kg. Dodatkowo ‚zielone’ rozwiązania pozwalają znacznie ograniczyć hałas w okolicy lotniska.

Ograniczanie emisji CO2
Dzisiaj istnieją możliwości wyrównania emisji węgla, nadwyżki węgla są dostępne dla wszystkich dużych przedsiębiorstw w ramach porozumień. Naszym długoterminowym celem jest osiągnięcie zerowego poziomu emisji. Do roku 2020 planujemy obniżyć emisję o 20% wliczając rozwój ruchu lotniczego i o 50% niższą emisję na jednostkę. Jeśli chodzi o cele krótkoterminowe, dążymy do bycia pierwsza linią lotniczą, która wykorzysta paliwa alternatywne, jak tylko zostaną one zatwierdzone i dostępne oraz, gdy będą posiadać poświadczenie ISO 14001 o systemach zarządzania środowiskiem naturalnym.

PIENIĄDZE:

Oszczędzaj pieniądze
To co widzisz, to dostajesz – żadnych ukrytych opłat.

Zadnych ukrytych opłat
Kupując bilety SAS nie doliczamy żadnych ukrytych opłat. Bądź pewien, to co widzisz – to dostajesz.

Zadnych opłat za rezerwację miejsca
Oferujemy naszym pasażerom możliwość odprawy online oraz wyboru miejsca na 22 godziny przed odlotem. Czy podróżujez sam, czy też w grupie, rezerwuj swoje miejsce – bez dodatkowych opłat.

Odprawa bez dodatkowych opłat
Czy to w zaciszu własnego domu, czy też mobilnie przy użyciu telefonu komórkowego, z SAS możesz się odprawić na loty SAS przed przybyciem na lotnisko – bez opłat.

20kg bagażu bez opłat
Niezależnie czy wybierasz się na wakacje, wizytę u pryjaciół lub rodziny, czy w podróż służbową z SAS możesz zawsze zabrać ze sobą 20kg bagażu bez opłat. A na wszystkie przeloty realizowane od 1 października 2010 oferujemy jeszcze więcej bagażu bez opłat.

25% zniżki dla dzieci
W przeciwieństwie do wielu innych popularnych linii lotniczych, uważamy, że mali pasażerowie powinni płacić małe ceny. Stąd SAS udziela aż 25% zniżki wszystkim dieciom w wieku między 2 i 11 rokiem życia.

Zbieraj punkty Eurobonus
Dołącz do programu EuroBonus i zbieraj punkty za przeloty oraz pobyty w hotelach. Następnie punkty te możesz wykorzystać na przyszłe podróże z SAS oraz wieloma innymi liniami lotniczymi. Dodatkowo oferujemy atrakcyjne zakupy w sklepie SAS EuroBonus, gdzie możesz zakupić różnego rodzaju dobra luksusowe oraz sprzęt gospodarstwa domowego.

Zniżki dla firm
SAS oferuje szeroki wybór rozwiązań oszczędnościowych dla Twojej firmy – począwszy od umów korporacyjnych, a skończywszy na rozwiązaniach typu ‚cashback’. Jednocześnie proponujemy najbardziej rozbudowaną sieć połączeń do Skandynawii, wybór spośród trzech klas rezerwacyjnych oraz szereg innych udogonień dla firm. Skontaktuj się z naszym działem handlowym reservation.waw@sas.dk by ograniczyć wydatki w Twojej firmie na podróże służbowe jednocześnie nie tracąc na jakości.

CZAS:

Oszczędzaj czas
Oferujemy największą ilość wylotów do Skandynawii na świecie, a dodatkowo dolecisz tam z nami na czas.

Najbardziej punktualna europejska linia lotnicza
SAS jest najbardziej punktualną linią lotniczą pośród przewoźników europejskich roku 2009, jednocześnie na świecie SAS jest trzecim najbardziej punktualnym przewoźnikiem.

Najwięcej odlotów z Polski
Oferujemy najbardziej kompleksowy harmonogram odlotów z Polski do Danii, Norwegii i Szwecji. Ponad 30 rejsów tygodniowo do Kopenhagi z miast w Polsce (Gdańsk, Poznań, Warszawa oraz rejsy typu „code share” z Wrocławia.) Rejsy bezpośrednie z Gdańska do Oslo.

Najwięcej lotów w obrębie Skandynawii
Latamy właśnie tam, gdzie chcesz dolecieć.  Sprawdź wszechstronną sieć połączeń SAS do Skandynawii oraz w jej obrębie, jak również do innych miast i państw świata.

Odprawa online & mobilna
Oferujemy szereg możliwości odprawy, od usługi mobilnej, po usługę z której możesz skorzystać przed wyjściem z domu – wszystko to dla Twojej wygody oraz bezstresowego samopoczucia przed podróżą.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 515

Tagi: , ,

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie