Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

SMS-owe tropienie lotów sukcesem Ryanaira

SMS-owe tropienie lotów sukcesem Ryanaira

22 sierpnia 2008

Ponad 10 tys. klientów skorzystało z nowej usługi Ryanaira- sms-owego tropienia lotów. Te tani przewoźnik wprowadził w czerwcu usługę dostępną z telefonów komórkowych pozwalającą pasażerom korzystającym z samolotów przekazać w trakcie rozmowy, lub wpisać w sms-esie numer lotu, by wytropić lot Ryanaiara nad wyspami brytyjskimi.

Be Sociable, Share!


Klienci używający tej nowej usługi płacą symboliczną sumę £1.50 lub €2, która, jak zauważył rzecznik Ryanaira, jest znacznie niższa niż 30-minutowy postój na większości lotniskowych parkingów.
Usługa tropienia lotów jest nie tylko wygodna dla podróżnych, ale również zapewnia Ryanarowi, z pewnością potrzebne, dodatkowe źródło przychodów w dzisiejszych ciężkich czasach dla przemysłu lotniczego.
Komentując wprowadzenie usługi tropienia lotów, rzecznik linii, Sinead Finn, powiedział: ‘Jesteśmy zachwycenie, że tylu ludzi skorzystało z usługi, w pierwszym miesiącu jej istnienia’.
‘Nasz sms-owy tropiciel lotów pomógł już ponad 10 tys. ludzi, minimalizując czas I wydatki potrzebne na odebranie rodziny i znajomych z tak drogich lotnisk jak w Dublinie, czy w Stansted, na których krótki postój to zdzierstwo’.


Cheapflights News


/MG/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 1 011

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie