Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Smaki Sardynii

18 maja 2010

Z czym kojarzy ci się Sardynia? Ze wspaniałą florą, błogim wypoczynkiem, warownymi miastami, stolicą Cagliari czy… z sardynkami?

Be Sociable, Share!


Sardynia na pewno zaskakuje turystów swoją różnorodnością. Na tej drugiej co do wielkości włoskiej wyspie na Morzu Śródziemnym wciąż można podziwiać pozostałości z okresu kultury nuragijskiej, czyli przede wszystkim warowne tajemnicze miasta nuragi. A ciekawostką z zapisków egipskich jest to, że Sardyńczycy byli rekrutami armii faraonów!

Wyspa oferuje wspaniałe warunki do uprawiania sportów wodnych, kusi plażami, lokalnymi festiwalami i pyszną kuchnią, w tym oczywiście owocami morza przyrządzanymi na milion różnych sposobów oraz miejscowym winem i likierami.


Ceny biletów na Sardynię z Londynu lub Bristolu zaczynają się już od £27.991!


Nie zapomnij o zakwaterowaniu! Bez względu na to, czy chcesz zarezerwować hotel, czy też lot i hotel, mamy dla ciebie ogromne zniżki – nawet do 70%! Dokonaj rezerwacji z easyJet już dziś i spędź swój wymarzony urlop tak, jak tego zapragniesz!


1Podane ceny dotyczą biletu w jedną stronę, zawierają opłaty lotniskowe i za bagaż podręczny. Oferta dotyczy wybranych połączeń i tras. Oferta z dnia 31 marca 2010 jest ważna do wyczerpania puli.

easyjet.pl

Be Sociable, Share!

Wizyt: 256

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie