Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Lotnisko Modlin

Słabe opinie o Modlinie

Słabe opinie o Modlinie

17 grudnia 2012

Znów poważne kłopoty na lotnisku w Modlinie. Z powodu niskiej podstawy chmur port jest właściwie sparaliżowany. Pasażerowie odlatują z Łodzi lub z Lotniska Chopina.

Be Sociable, Share!


Znów poważne kłopoty na lotnisku w Modlinie. Z powodu niskiej podstawy chmur port jest właściwie sparaliżowany. Pasażerowie odlatują z Łodzi lub z Lotniska Chopina.
- Nie ma u nas żadnych problemów. Operacje odbywają się zgodnie z rozkładami – mówi Przemysław Przybylski, rzecznik Lotniska Chopina. I w tym miejscu kończą się dobre informacje dla pasażerów, bo przenosimy się na lotnisko w Modlinie.

Brak systemu ILS, pozwalającego lądować samolotom przy gorszych warunkach pogodowych, paraliżuje ten port od początku jesieni co kilka dni. Z tego powodu WizzAir zdecydował się na razie na 3 tygodnie przenieść wszystkie swoje loty na Lotnisko Chopina.

Przyziemna niedziela, mglisty poniedziałek

Złe warunki pogodowe całkowicie sparaliżowały lotnisko w Modlinie w niedzielę, gdzie nie wylądował ani nie wystartował żaden samolot! Trudne warunki zastały pasażerów również dziś. Pierwszy samolot wylądował dopiero po godz. 11. Była to maszyna linii Ryanair z Eindhoven, która zabrała oczekujących w Modlinie pasażerów po godz. 11.15.

Samoloty z Bergamo, Londynu i Oslo wylądowały na Lotnisku Chopina, z kolei maszyny z Brukseli, Paryża, Rzymu i Frankfurtu poleciały do Łodzi. Tam też zostali przewiezieni pasażerowie Ryanair. WizzAir odwołał rejs do Oslo, który miał się odbyć o godz. 11.10, a Ryanair lot do Paryża z godz. 12.15 oraz do Frankfurtu z godz. 13.20.

Ponieważ każda anomalia pogodowa może sparaliżować lotnisko w Modlinie tej zimy, warto wcześniej sprawdzić prognozę pogody i rozkład lotów.

Na podstawie: Gazeta.pl

Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie