Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

SkyEurope poleci z Krakowa do Chorwacji

7 kwietnia 2006

Linia lotnicza SkyEurope podczas uroczystości powitania nowego samolotu Boeing 737-700 Next Generation w Krakowie ogłosiła uruchomienie nowych połączeń z Krakowa do Dubrownika i Splitu.

Be Sociable, Share!


Po miesiącach przygotowań, SkyEurope w końcu uzyskało pozwolenia na prowadzenie działań pomiędzy Polska a Chorwacją. Nareszcie turyści z obu rynków korzystać będą mogli z tych połączeń linii, aby szybciej i taniej dotrzeć do ulubionych miejsc. Chorwacja, która ma być kolejnym krajem włączonym do Unii Europejskiej jest bardzo popularna wśród polskich turystów.


Christian Mandl, Prezes SkyEurope Airlines podkreślił: „Chorwacja jest podstawowym rynkiem lotów letnich, obsługiwanym z innych baz. Bardzo się cieszę, że w końcu otrzymaliśmy pozwolenia od władz umożliwiające nam oferowanie wygodnego i taniego transportu do ulubionych miejsc wycieczek polskich turystów.”


Z Krakowa do Dubrownika i do Splitu samoloty SkyEurope będą latać w terminie od 17 czerwca do 16 września, we wtorki i soboty rano. Bilety na te rejsy dostępne są juz od 29 euro/59 PLN, w jedną stronę, łączenie z podatkami lotniskowymi.


SkyEurope jest największą zagraniczną linią lotniczą operującą z portu lotncizego Kraków-Balice. W przyszłości połączenia do Dubrownika i Splitu wykonywane będą 149-miejscowymi maszynami Boeing 737-700 Next Generation


 

Be Sociable, Share!

Wizyt: 6 352

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie