Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

SkyEurope już lata z Krakowa do Manchesteru

18 kwietnia 2005

SkyEurope Airlines rozpoczęła operacje lotnicze na trasie Kraków – Manchester. SkyEurope jest pierwszym przewoźnikiem, który uruchamia bezpośrednie połączenie pomiędzy tymi miastami. Wypełnienie samolotu podczas pierwszego lotu wyniosło niemal 75 proc. Bilety można kupić już za 59 zł.

Be Sociable, Share!


“Jesteśmy dumni mogąc udostępnić połączenie do Manchesteru wszystkim polskim podróżnym, którzy mogą teraz odwiedzić drugi najważniejszy po Londynie region w Wielkiej Brytanii” – powiedział Christian Mandl ze SkyEurope. „Z cenami miejsc zaczynającymi się od 59 zł SkyEurope umożliwia najtańszy sposób podróżowania do najciekawszych miejsc w Anglii” – dodał.

Loty do Manchesteru wykonywane są trzy razy w tygodniu, we wtorki, czwartki i soboty, Boeingiem 737-500 zabierającym na pokład 133 pasażerów. Odlot lotu numer NE186 z Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II w Krakowie jest o godzinie 12:00 przylot na lotnisko w Manchester o 13:45 czasu lokalnego. Dokładne informacje I rezerwacja na stronach www.skyeurope.com.  

Manchester jest regionalną stolicą Północno Zachodniej Anglii, największego regionu po Londynie. Z liczbą mieszkańców powyżej 6 milionów aglomeracja „The Greater Manchester” jest najgęściej zaludnioną częścią części wyspy. Manchester znajduje się w centrum aglomeracji a samo miasto liczy ponad 430 000 mieszkańców.

Manchester jest centrum finansowym, gospodarczym, kulturalnym i wypoczynkowym regionu. To tam znajduje się duże lotnisko międzynarodowe. Miasto gości studentów z całego świata, jest jednym z 10 miast europejskich wybranych jako najlepsze lokalizacje do prowadzenia firmy.

PK

Be Sociable, Share!

Wizyt: 5 394

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie