Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Sky Europe najlepsza na Węgrzech

20 lutego 2005

Sky Europe otrzymała tytuł najlepszej taniej linii lotniczej w 2004 r. na Węgrzech przyznawany przez tamtejszy magazyn turystyczny Utazó. Obecnie jest największym tanim przewoźnikiem na trasach do Budapesztu.

Be Sociable, Share!


Ceremonia przyznania nagrody odbyła się 10 lutego w hotelu Taverna w Budapeszcie. Nagroda, która została przyznana już po raz piąty, jest wynikiem głosowania 200 ekspertów zajmujących się branżą turystyczną.

”Jestem zaszczycony z powodu wyróżnienia jakie spotkało Sky Europe na Węgrzech” – powiedział Gyorgy Borsos, przedstawiciel przewoźnika w tym kraju. „Wyróżnienia jest rezultatem naszego wyjścia naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Oferujemy nie tylko niskie ceny biletów, ale także zapewniamy komfort i zadowolenia pasażerów, m.in. dzięki temu, że latamy do głównych portów w Europie” – dodał.

Sky Europe była pierwszą tanią linią lotniczą na Węgrzech. Firma została oficjalnie zarejestrowana w tym kraju w 2003 r., a pierwsze loty – do Paryża i Londynu – rozpoczęły się 15 listopada tego samego roku.
Obecnie przewoźnik zatrudnia na Węgrzech 100 pracowników, w tym załogi samolotów, pilotów, techników pracowników obsługi naziemnej i administracji.

Od początku działalności w Budapeszcie, Sky Europe stała się największym tanim przewoźnikiem operującym do i z stolicy Węgier. W roku 2004 firma przewiozła niemal 290 tys. pasażerów przy średnim wskaźniku obłożenia miejsc w samolocie wynoszącym 75 proc.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 5 313

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie