Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Sezon letni w eurolot.com!

Sezon letni w eurolot.com!

13 marca 2012

Więcej połączeń międzymiastowych i specjalne rejsy na Euro 2012 – to przygotowywane przez nas nowości na zbliżający się sezon letni!

Be Sociable, Share!


Więcej połączeń międzymiastowych i specjalne rejsy na Euro 2012 – to przygotowywane przez nas nowości na zbliżający się sezon letni!

Nowością jest przede wszystkim zwiększenie lotów na już obsługiwanych przez nas kierunkach. Na flagowej trasie pomiędzy Krakowem a Gdańskiem, od połowy kwietnia, w czwartki i w piątki będziemy latać aż trzy razy dziennie.

Dodatkowy, drugi rejs, zaoferowany zostanie także w niedziele. Na dotychczasowym poziomie pozostają połączenia w pozostałe dni tygodnia.

Zwiększamy również liczbę rejsów pomiędzy Poznaniem a Krakowem – dotąd dostępne były trzy razy w tygodniu, od połowy kwietnia będzie ich więcej. Samoloty polecą na tej trasie od poniedziałku do piątku dwa razy dziennie, w niedzielę będzie jeden wieczorny rejs.

Od poniedziałku do piątku i w niedziele będzie też kursował samolot pomiędzy Krakowem a Szczecinem. We wtorki i czwartki będą dwa rejsy dziennie, w pozostałe dni tygodnia – jeden. Również połączenie między Wrocławiem a Gdańskiem zyska dodatkowe dwa rejsy – rano i wieczorem w środy.

W okresie Euro 2012 uruchomimy specjalne połączenia pomiędzy Poznaniem a Gdańskiem. Jeżeli Pasażerowie będą zainteresowani tym kierunkiem, nie wykluczamy utrzymania połączenia po Mistrzostwach.

Dziś prezentujemy tylko rozszerzoną siatkę na połączenia krajowe, ale już wkrótce ogłosimy nowe kierunki zagraniczne. Wśród nich ma szansę znaleźć się Lwów, dokąd chcielibyśmy latać z Wrocławia i Krakowa, najchętniej jeszcze przed Euro 2012.

Przygotowania do uruchomienia tego połączenia trwają, ma ono szansę zostać otwarte już na przełomie kwietnia i maja. Inne kierunki zagraniczne z portów regionalnych są w fazie końcowych ustaleń i pojawią się w sprzedaży w ciągu około miesiąca.

Ponad to w sezonie letnim w siatce pozostanie połączenie z Gdańska i Warszawy do  Popradu/Zakopanego, które początkowo planowaliśmy tylko na sezon zimowy.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 502

Tagi: , ,

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie