Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Połączenia

SAS wprowadza trzeci rejs w ciągu dnia na trasie Poznań – Kopenhaga.

16 stycznia 2012

Już od 26 marca br. Poznań zyska dodatkowe połączenie z największym skandynawskim hubem, lotniskiem Kastrup w Kopenhadze.

Be Sociable, Share!


Już od 26 marca br. Poznań zyska dodatkowe połączenie z największym skandynawskim hubem, lotniskiem Kastrup w Kopenhadze.

Nowe połączenie Skandynawskich Linii Lotniczych SAS na trasie pomiędzy Poznaniem a Kopenhagą będzie realizowane codziennie oprócz sobót i niedziel.

Popołudniowo – wieczorne godziny dodatkowego połączenia powinny ucieszyć zwłaszcza osoby podróżujące służbowo: od wiosny, korzystając ze wszystkich oferowanych w Poznaniu przez SAS lotów, będzie można dostać się do Kopenhagi (i z powrotem) w zasadzie o każdej porze dnia.

Nowe rejsy będą się odbywać wg rozkładu:
wylot z Kopenhagi o 16:40, przylot do Poznania o 17:45,
wylot z Poznania o 18:20 przylot do Kopenhagi o 19:25.

Dyrektor Generalna SAS w Polsce Wanda Brociek, nie kryje zadowolenia z nowej oferty: „Skandynawskie Linie Lotnicze dokładają wszelkich starań, by odpowiedzieć na zapotrzebowanie klienta biznesowego. Trzeci lot dziennie, w godzinach wieczornych doskonale uzupełnia naszą obecną ofertę tzn. wyloty rano i po południu. Tym samym, nasi podróżni zyskują jeszcze lepszą możliwość dogodnych połączeń liniami SAS nie tylko do Skandynawii, ale również do wielu miast w Europie, Azji i w Stanach Zjednoczonych, takich jak: Pekin, Tokio, Bangkok, Szanghaj (od 1 marca 2012), Chicago, Nowy Jork i Waszyngton, wkrotce również Singapur we współpracy z Singapore Airlines.
Dzięki współpracy z partnerami z sojuszu lotniczego Star Alliance, pasażerowie SAS mogą kontynuować podróż do odległych zakątków Stanów Zjednoczonych, Azji, Afryki i Australii”, dodaje dyr. Wanda Brociek.

Obecnie SAS realizuje na trasie pomiędzy Poznaniem a Kopenhagą 2 loty dziennie w dni powszednie i po 1 w soboty i niedziele, w sumie 12 rejsów tygodniowo wg rozkładu: wylot z Kopenhagi o 11:15, przylot do Poznania o 12:20 oraz odpowiednio wylot 22:50, przylot 23:55, wylot z Poznania o 06:05 i 10:05, przylot do Kopenhagi o 07:10 i 11:10. Loty te realizowane są przez samoloty CRJ900 NextGen (88 miejsc) oraz CRJ200 (50 miejsc).

Od 26 marca SAS zaoferuje dodatkowy, wieczorny wylot z Poznania do Kopenhagi o 18:20, przylot do Kopenhagi o 19:25, wylot z Kopenhagi do Poznania o 16:40, przylot do Poznania o 17:45 (codziennie oprócz sobót i niedziel).
Lot będzie się odbywał samolotem typu CRJ200 dysponującym 50 miejscami.

Bilety można już rezerwować na polskojęzycznej stronie Skandynawskich Linii Lotniczych SAS: www.flysas.pl oraz w autoryzowanych biurach podróży.

Oprócz połączeń na trasie Poznań – Kopenhaga, SAS realizuje w Polsce bezpośrednie rejsy do Kopenhagi z Gdańska, Warszawy i Wrocławia oraz Katowic (od 26 marca br.) a także z Gdańska do Oslo (lotnisko Gardermoen) i z Gdańska do Sztokholmu (lotnisko Arlanda).
Łącznie SAS będzie oferował od wiosny 77 połączeń tygodniowo do ponad 60 skandynawskich miast, a także do wielu miast Europy oraz wybranych w Azji i Stanach Zjednoczonych.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 256

Tagi: , ,

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie