Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

SAS podnoszą poziom usług w klasie Economy na trasach krótkiego zasięgu

1 lutego 2012

Skandynawskie Linie Lotnicze SAS oferują darmową kawę i herbatę na wszystkich połączeniach europejskich, w tym połączeniach krajowych w Danii, Norwegii i Szwecji.

Be Sociable, Share!


Skandynawskie Linie Lotnicze SAS oferują darmową kawę i herbatę na wszystkich połączeniach europejskich, w tym połączeniach krajowych w Danii, Norwegii i Szwecji.
Nowy serwis obowiązuje od niedzieli 29 stycznia.*

„Darmowa kawa i herbata w klasie Economy to serwis, o który najczęściej proszą nasi klienci, stąd nasza decyzja. Ponowne wprowadzenie tej usługi jest zgodne z naszą nową strategią 4Excellence, a zarazem jednym z pierwszych kroków w ulepszaniu naszej oferty. Wierzymy, że dzięki temu już obecnie wysoki poziom zadowolenia naszych klientów, będzie nadal wzrastal.”mówi Rickard Gustafson, CEO SAS Group.

Szacuje się, że teraz na pokładach samolotów SAS na trasach krótkiego zasięgu serwowanych będzie około 70 000 filiżanek kawy lub herbaty dziennie, czyli 25 milionów filiżanek rocznie.

Na trasach europejskich przewoźnik oferuje trzy klasy: Business, Economy Extra i Economy; na trasach między państwami skandynawskimi dostępne są dwie klasy, a na trasach krajowych w Danii, Norwegii i Szwecji – klasa Economy.

*Z nowej oferty serwisu wyłączone są w Polsce rejsy SAS z/do Gdańska i Poznania, ze względu na krótki czas przebywania samolotów na wysokości przelotowej. Pasażerom korzystającym z tych połączeń SAS nadal oferuje bezpłatnie wodę lub sok.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 246

Tagi: ,

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie