Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Samolot SkyEurope z wizerunkiem Miss Austrii 2006

5 lipca 2006

Linie SkyEurope zaprezentowały w dniu dzisiejszym samolot Boeing 737-300 opatrzony wizerunkiem Miss Austrii 2006, Tatjany Batinic. W przeszłości SkyEurope przedstawiało już na swoich samolotach piękne kobiety. Jako pierwsza pojawiła się na samolocie Adriana Karambeu, na pierwszym należącym do SkyEurope Boeingu 737-500 w 2003 roku, później była to Miss Europy, Zsuzsana Laky na Boeingu 737-300 w 2004 roku.

Be Sociable, Share!


Tatjana Batinic wybrana została najpiękniejszą kobietą Austrii podczas wyborów Miss Austria 2006. We wrześniu reprezentować będzie ona Austrię w Warszawie podczas konkursu Miss Word.

Boeing 737 o numerach OM-SEG, nazwany został „Tatjana” i udekorowany został portretem Królowej Piękności przedstawiając ją w całej Europie.

„Samolot przedstawiający Miss Austrii ściśle wpisuje się w pozycjonowanie naszej marki i przedstawianie naszej firmy jako niekonwencjonalnej, dynamicznej i młodej linii lotniczej. Boeing 737 z portretem Tatjany z pewnością zauważony zostanie w całej Europie i na pewno spodoba się naszym pasażerom.” Powiedział Ralph Preclik, Chief Product Officer i Country Manager na Austrię w SkyEurope.

Jeszcze w tym roku kolejny samolot SkyEurope udekorowany zostanie zdjęciem Miss Węgier 2006, która ma zostać wybrana w Budapeszcie 7 lipca.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 6 118

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie