Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Lotnisko Chopina Warszawa

Salon Bolero ponownie otwarty dla pasażerów

27 czerwca 2012

Salon Executive Lounge Bolero na Lotnisku Chopina ponownie zaprasza pasażerów. Po remoncie i zmianie wystroju salon jest teraz jeszcze bardziej elegancki i komfortowy.

Be Sociable, Share!


Salon Executive Lounge Bolero na Lotnisku Chopina ponownie zaprasza pasażerów. Po remoncie i zmianie wystroju salon jest teraz jeszcze bardziej elegancki i komfortowy.

Bolero jest jednym z czterech salonów Executive Lounge funkcjonujących na Lotnisku Chopina w Warszawie. Znajduje się w pirsie północnym, w strefie Non-Schengen, za strefą kontroli paszportowej. Otwarty jest w godz. 6-22

Po remoncie salon ma nowy wystrój wzorowany na wystroju salonu LOT Business Lounge Polonez: ściany obite drewnianą boazerią, wygodne skórzane kanapy i fotele. Do dyspozycji gości jest szerokoekranowy telewizor i trzy stacjonarne stanowiska komputerowe z bezpłatnym dostępem do Internetu (salon objęty jest także sygnałem bezprzewodowego dostępu do Internetu). Jest także łazienka z kabiną prysznicową.

W barku na pasażerów czekają zimne i ciepłe napoje, alkohole oraz różnorodne przekąski i słodycze. Codziennie dostarczana jest aktualna prasa, można także przeczytać i zabrać na pokład samolotu czasopisma life-style’owe. Część tytułów dostępna jest na iPadach.

Z salonu korzystać mogą pasażerowie klasy biznes a także posiadacze karty Dobry Start i innych wybranych kart lojalnościowych lub kredytowych.

Pozostali pasażerowie mogą korzystać z oferty Bolero (a także wszystkich pozostałych salonów ExL na Lotnisku Chopina) odpłatnie. Wstęp możliwy jest po wniesieniu jednorazowej opłaty w wysokości 98,40 PLN brutto od osoby.

Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie