Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Germanwings nowości

Rzymskie wakacje z Centralwings!

16 lipca 2005

Sezon letni w pełni – nie czekaj na pocztówki z wakacji! Wykorzystaj moc taniego latania – słoneczna Italia dostępna już za 199 zł! Zbierz rodzinę, znajomych, przyjaciół i przenieś się do Wiecznego Miasta.

Be Sociable, Share!


Taryfa specjalna polskich tanich linii lotniczych Centralwings obowiązuje od 14 lipca do niedzieli (31 lipca) tego roku. Przy rezerwacji biletów do Rzymu, dla grupy minimum pięciu osób, na rejsy w dniach 21 lipca – 18 sierpnia, koszt jednego biletu, w jedną stronę wynosi 199 zł.

Wystarczy tylko doliczyć opłaty lotniskowe w wysokości 99 zł i w drogę! Bilet powrotny do nabycia według standardowych taryf.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 5 620

Tagi:

Rzymskie wakacje z Centralwings

29 kwietnia 2005

Centralwings znowu nad Rzymem. Do Stolicy Piotrowej jutro o godzinie 13:30 wyleci pierwszy rejsowy samolot z Warszawy. Także jutro zostanie uruchomiony rejs do Rzymu z Krakowa. Pasażerowie będą mogli latać do stolicy Włoch z narodowym tanim przewoźnikiem przez cały sezon letni.

Be Sociable, Share!


Centralwings będą latały na trasie Warszawa – Rzym trzy razy w tygodniu (we wtorki,
czwartki i soboty) o godzinie 13:30 (lądowanie w Rzymie 15:30). Loty z Rzymu do Warszawy odbywają się w te same dni tygodnia – lądowanie na Okęciu zaplanowano na 00:05.

Loty do Wiecznego Miasta Centralwings oferują także z Krakowa (w te same dni co z Warszawy). Wylot z Krakowa o godzinie 19:15 (lądowanie w Rzymie o godzinie 21:10).

Najtańszy bilet z Warszawy do Rzymu kosztuje 45 PLN bez opłat lotniskowych (z opłatami 144 PLN). Bilety można rezerwować na stronie www.centralwings.com oraz przez infolinię 0 801 45 45 45.

Centralwings w Rzymie ląduje na jednym z dwóch głównych lotnisk – Campino, oddalonym od centrum miasta zaledwie o kilkanaście kilometrów. Z lotniska bardzo łatwo i szybko można przedostać się do serca Rzymu, głównie dzięki autobusom, pociągom i częstym połączeniom linii metra.

Pasażerowie Centralwings odlatujšcy z Warszawy odprawiani są z Terminalu 1 Międzynarodowego Dworca Lotniczego Okęcie. W przeciwieństwie do innych tanich linii lotniczych, których pasażerowie odprawiani są na Etiudzie, pasażerowie Centralwings mają ten sam komfort podróży, jak klienci innych, tradycyjnych przewoźników.

Narodowy tani przewoźnik lata także do innego włoskiego miasta – Bolonii. Do 27 października br. loty będą odbywały się we wtorki o godzinie 13:15, czwartki o godzinie 13:05 i w niedziele o godzinie 17:00. Podróż potrwa 2 godziny i 5 minut, zatem pasażerowie będą na miejscu odpowiednio o 15:20, 15:10 i 19:05. Powroty z Bolonii mają miejsce w te same dni – można zatem wybrać lot we wtorek o godzinie 16:05, czwartek o godzinie 15:50 lub w niedzielę o godzinie 19:45.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 5 673

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie