Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Połączenia

Ryanair z Gdańska do Manchester

Ryanair z Gdańska do Manchester

29 sierpnia 2012

Ryanair, nisko-kosztowa linia lotnicza, ogłasza dzisiaj (28 sierpnia) nową trasę: Gdańsk-Manchester (loty od listopada 2012).

Be Sociable, Share!


Ryanair, nisko-kosztowa linia lotnicza, ogłasza dzisiaj (28 sierpnia) nową trasę: Gdańsk-Manchester (loty od listopada 2012)

Otwarcie tej trasy związane jest z ofertą Ryanaira na sezon zimowy, podczas którego oferowanych będzie w sumie 9 tras.
Ryanair świętuje otwarcie nowej trasy poprzez ogłoszenie sprzedaży 100 000 biletów już od 1zł na loty po Europie we wtorki, środy i czwartki we wrześniu, październiku i listopadzie. Bilety w tych cenach dostępne będą do czwartku (30 sierpnia) do północy. Bilety na trasie Gdańsk-Manchester kupić będzie można od jutra na www.ryanair.com.

Tomasz Żegliński z Ryanair powiedział:

“Ryanair z przyjemnością ogłasza nową, dostępną od listopada, trasę Gdańsk- Manchester. Nasze 9 tras w sezonie Zima 2012/13 oznacza 400 000 pasażerów rocznie, co przekłada się na 400 miejsc pracy !! To będzie czwarte połączenie z Polski do/z Manchesteru, po Katowicach, Rzeszowie i Warszawie Modlin.

Aby uczcić nową trasę, Ryanair uruchamia promocję: 100 000 biletów od 1zł na połączenia po Europie we wrześniu, październiku i listopadzie, dostępnych do północy w czwartek 30 sierpnia. Tak niskie ceny oznaczają szybką sprzedaż więc radzimy naszym pasażerom, aby rezerwować bilety jak najszybciej na www.ryanair.com.”

„W dniu dzisiejszym do siatki połączeń regularnych oferowanych z Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy dodane zostało kolejne, 45 miasto. Bezpośrednie połączenie do Manchesteru z pewnością cieszyć się będzie dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców naszych regionów. Cieszy nas fakt, że Ryanair z powodzeniem działa na gdańskim lotnisku od 2003 roku i systematycznie zwiększa swój udział w pomorskim rynku przewozów lotniczych.” – powiedział Tomasz Kloskowski, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha WałęsyRyanair

Be Sociable, Share!

Wizyt: 386

Tagi: , ,

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie