Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Ryanair wydłuża gwarancję najniższych cen do 30 września

Ryanair wydłuża gwarancję najniższych cen do 30 września

27 marca 2008

Dublin, 21. marca 2008: Ryanair, jedyna europejska linia lotnicza gwarantująca najniższe ceny połączeń, przedłużyła tę gwarancję do 30. września 2008 r. Dotyczy ona wszystkich rezerwacji dokonanych do tego terminu. Dodatkowo, każdy pasażer, który znajdzie tańszy lot od irlandzkiego przewoźnika na tej samej trasie i złoży reklamację od teraz do 30. września 2008 r., weźmie udział w losowaniu 10 tys. ₤ w gotówce.

Be Sociable, Share!


Żadna inna linia lotnicza nie daje takiej gwarancji jak Ryanair, ponieważ żadna inna lotnicza nie jest w stanie dorównać niskim cenom oferowanym przez irlandzką linię lotniczą. Ryanair jako jedyny gwarantuje najtańsze bilety lotnicze ze wszystkich pięciu lotnisk w Londynie. Oznacza to, że Ryanair zapewnia podróżnym najtańsze połączenia z City, Gatwick, Heathrow, Luton i Stansted na każdej ze swoich europejskich tras.
 
Tomasz Kułakowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanair na Europę Środkową powiedział dzisiaj:
„Jesteśmy pewni, że pasażerowie nie znajdą tańszych połączeń od tych oferowanych przez Ryanair. Postanowiliśmy nawet dodatkowo nagrodzić osoby, którym to zadanie się powiedzie. Wszyscy, którzy złożą udokumentowane reklamacje w zakresie naszej gwarancji w okresie od teraz do 30. września br., nie tylko otrzymają zwrot podwójnej różnicy w cenie, ale wezmą również udział w losowaniu 10 tys. ₤ w gotówce.

Świętując przedłużenie naszej gwarancji najniższych cen, postanowiliśmy zaoferować 3 milionów biletów w jedną stronę za 10₤ w okresie od kwietnia do czerwca br. Bilety są już dostępne na www.ryanair.com. Zachęcamy do rezerwowania biletów już teraz, ponieważ i tak nikt nie pobije niskich cen Ryanair. Gwarantujemy.”    


*Szczegóły gwarancji najniższych cen Ryanair znajdują się na stronie www.ryanair.com.


REZERWACJE
www.RYANAIR.COM – strona tanich połączeń lotniczych

/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 2 334

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie