Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Połączenia

Ryanair uruchamia Sezon Letni 2013 w Krakowie

Ryanair uruchamia Sezon Letni 2013 w Krakowie

13 lutego 2013

Ryanair, jedyna w Europie prawdziwie nisko-kosztowa linia lotnicza, dziś w Krakowie (7 lutego) poinformowała o rozkładzie na sezon letni 2013. Linia uruchamia 6 nowych połączeń – do Birmingham, Cork, Dortmundu, Göteborgu, Kos oraz Manchesteru.

Be Sociable, Share!


6 NOWYCH POŁĄCZEŃ DO BIRMINGHAM, CORK, DORTMUNDU, GÖTEBORGU, KOS ORAZ MANCHESTERU
31 POŁĄCZEŃ, 1,6 MLN PASAŻERÓW, 1600 MIEJSC PRACY W DRUGIEJ POLSKIEJ BAZIE RYANAIRA

Ryanair, jedyna w Europie prawdziwie nisko-kosztowa linia lotnicza, dziś w Krakowie (7 lutego) poinformowała o rozkładzie na sezon letni 2013. Linia uruchamia 6 nowych połączeń – do Birmingham, Cork, Dortmundu, Göteborgu, Kos oraz Manchesteru. W sumie Ryanair proponuje z Krakowa 31 tras, planując przewiezienie w r. 2013 ponad 1,6 miliona pasażerów, co przekłada się na 1600* miejsc pracy w Krakowie.

Ryanair świętuje również przewiezienie 6 milionów pasażerów z/do Krakowa w ciągu zaledwie 7 lat. W kwietniu 2013 r. w Krakowie  zostanie otwarta nowa baza przewoźnika  (druga w Polsce).

Aby uczcić 6 nowych połączeń, Ryanair oferuje promocyjną sprzedaż biletów w cenach od 29 zł na przeloty po całej Europie w marcu oraz kwietniu. Promocyjne połączenia można rezerwować na www.ryanair.com od piątku 8 lutego do północy w poniedziałek 11 lutego.
Michael O’Leary powiedział:

„Ryanair z przyjemnością ogłasza szczegóły sezonu letniego 2013 w Krakowie, w tym 6 nowych połączeń do Birmingham, Cork, Dortmundu, Göteborgu, Kos i Manchesteru. W sumie w 2013 r. przewieziemy  1,6 mln pasażerów, co przekłada się na ok. 1600  miejsc pracy „na miejscu” w Krakowie, od kwietnia drugiej bazie Ryanaira.

W ciągu 7 lat Ryanair przewiózł 6 milionów pasażerów do/ z Krakowa pozwalając oszczędzić ponad 894 mln € pasażerom, latającym nisko-kosztową linią Ryanair zamiast LOTem z wysokimi opłatami paliw.

Aby uczcić 6 nowych połączeń z Krakowa uchamiamy sprzedaż tysięcy biletów z taryfami już od 29 zł na przeloty w marcu oraz w kwietniu po całej Europie. Ponieważ bilety w tych zwariowanych, niskich cenach będą szybko rozchwytywane, zachęcamy pasażerów, aby rezerwowali je natychmiast. Rezerwacja na stronie www.ryanair.com.”
* ACI potwierdza do 1 000  stanowisk pracy „na miejscu” na milion pasażerów

Be Sociable, Share!

Wizyt: 391

Tagi: , ,

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie