Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Ryanair uruchamia nowe połączenie

Ryanair uruchamia nowe połączenie

19 lipca 2007

Z POZNANIA DO BARCELONY-GIRONA – JUŻ OD 39 ZŁ!
Ryanair, numer 1 wśród tanich linii lotniczych w Europie, ogłasza swoją piątą trasę z Poznania. Tym razem ze stolicy Wielkopolski będzie można polecieć do Barcelony-Girona. Nowe połączenie zostanie uruchomione 30 października 2007 r.

Be Sociable, Share!


Loty będą odbywały się trzy razy w tygodniu we wtorek, czwartek i sobotę. Będą obsługiwały je nowe samoloty Boeing 737-800 ze 189 miejscami dla pasażerów.W pierwszym roku funkcjonowania połączenia do Barcelony-Girona Ryanair zamierza przewieźć 40 tysięcy pasażerów, zwiększając tym samym łączną liczbę przewożonych podróżnych z i do Poznania do 260 tysięcy każdego roku. Irlandzki przewoźnik szacuje, że pozwoli to na stworzenie około 260 nowych miejsc pracy w rejonie Poznania i uchroni pasażerów przed wysokimi cenami biletów oferowanymi przez LOT!Tomasz Kulakowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanair w Europie Środkowej powiedział:
“Po raz kolejny Ryanair ma przyjemność ogłosić nadejście niskich cen biletów lotniczych w Poznaniu! Nowa oferta połączeń z Barcelony-Girona do stolicy Wielkopolski umożliwi masowy wzrostu ruchu turystycznego. Przewidujemy, że w pierwszym roku funkcjonowania naszego nowego połączenia przewieziemy ponad 40 tysięcy pasażerów. Znaczna część z nich to zamożni hiszpańscy turyści, którzy przyczynią się do stworzenia przynajmniej 40 dodatkowych miejsc pracy w Poznaniu.Począwszy od 30 października 2007 roku wszyscy mieszkańcy regionu wielkopolskiego będą mogli latać bezpośrednio do Hiszpanii już od 39 zł z podatkami i dodatkowymi opłatami, które stanowią zaledwie ułamek wysokich cen biletów oferowanych przez LOT!Podczas, gdy inne linie lotnicze mówią o tanich połączeniach, Ryanair jako jedyny gwarantuje* najniższe ceny biletów. Zachęcamy wszystkich podróżnych do zalogowania się na stronie www.ryanair.com jeszcze dzisiaj, ponieważ spodziewamy się zniknięcia najtańszych biletów w rekordowo szybkim czasie.”* Jeżeli pasażerowie znajdą tańsze bilety lotnicze na tych samych trasach u innych przewoźników, to irlandzkie linie zwrócą dwukrotność kwoty będącej różnicą pomiędzy ceną innej linii lotniczej a ceną Ryanair. Szczegóły dotyczące warunków gwarancji najniższej ceny na www.ryanair.com.


Źródło: Ryanair.pl


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 4 091

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie