Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   Couldn't open rss feed in /index.php
   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Ryanair świętuje przewiezienie 140-milionowego pasażera

Ryanair świętuje przewiezienie 140-milionowego pasażera

24 kwietnia 2006

21 kwietnia Ryanair przewiózł swego 140-milionowego pasażera. Linia, która zaczynała od 40 tys. pasażerów rocznie w 1985 roku, transportuje ich obecnie ponad 40 milionów w ciągu roku. Ryanair także świętuje wybranie jej przez Traveladvisor, na jedną z trzech na świecie linii lotniczych proponujących swym klientom najmniej bezsensownych udogodnień na pokładzie.

Be Sociable, Share!


Ryanair jest – jak twierdzi Lorna Farren z działu komunikacji Ryanair - jest  dumny z tego, że nie trwoni pieniędzy swoich pasażerów na bezużyteczne gadżety jak niepasujące skarpetki, składane szczoteczki do zębów czy cienkie i nie nadające się do picia wina. W zamian, Ryanair oferuje pasażerom wygody rzeczywiste:


1.                  niskie ceny


2.                  punktualne loty


3.                  najmniej zgubionych bagaży


4.                  najmniej odwołanych lotów!


 


„To ciekawe, że w tym samym rankingu British Airways otrzymały pierwsze miejsce
za proponowane udogodnienia na swych pokładach. Konsekwencją rozdawnictwa pseudodarmowych gadżetów przez BA są wysokie ceny ich biletów. Gdyby te linie zajęły się sprawami naprawdę istotnymi dla pasażerów, może notowałyby mniej spóźnionych i odwołanych lotów – stwierdziła
Lorna Farren


Ponieważ Ryanair daje ludziom to, czego naprawdę potrzebują, coraz częściej wybierają oni naszą ofertę. Niezależnie od wyników wątpliwych rankingów, pasażerowie wybierają niskie ceny i punktualność, nie zaś wysokie opłaty paliwowe sięgające już w BA 35 funtów i bezużyteczne szczoteczki do zębów.”


 


Ryanair świętuje dziś przewiezienie 140-milionowego pasażera i aby to uczcić pierwszy i ostatni raz daje całkowicie darmowy przybornik toaletowy! 140-milionowym pasażerem i szczęśliwym wygranym tegu zupełnie bezużytecznego przybornika jest Candida Milia z Vlissingen w Holandii, która wraca dziś z tygodniowych wakacji w Londynie do Eindhoven!


 


A już rzeczywiście przydatny prezent jest dla tych wszystkich, którzy szybko wejdą na www.ryanair.com! Ryanair ogłasza bowiem kolejną wyprzedaż biletów za złotówkę*
na podróże
w maju, czerwcu, wrześniu i październiku. Dzięki Ryanair pasażerowie są teraz w stanie podróżować po Europie za ułamek opłaty paliwowej naliczanej przez LOT, która wynosi nawet 40 dolarów!

Be Sociable, Share!

Wizyt: 6 698

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie