Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Połączenia

Ryanair świętuje otwarcie nowego połączenia Ze Szczecina

Ryanair świętuje otwarcie nowego połączenia Ze Szczecina

30 stycznia 2013

Ryanair, największa tania linia lotnicza w Europie, ogłosiła dziś (21 stycznia), wzrost przewozów w Szczecinie i uruchomia od sezonu letniego 2013 roku nowe połaczenia do Bristolu. Nowe połączenia Ryanaira wystartują 30 kwietnia i odbedą się dwa razy w tygodniu, we wtorki oraz soboty.

Be Sociable, Share!


Ryanair, największa tania linia lotnicza w Europie, ogłosiła dziś (21 stycznia), wzrost przewozów w Sczecinie i uruchomia od sezonu letniego 2013 roku nowe połaczenia do Bristolu. Nowe połączenia Ryanaira wystartują 30 kwietnia i odbedą się dwa razy w tygodniu, we wtorki oraz soboty.

Aby uczcić wzrost przewozów, Ryanair oferuje ponad 100 000 biletów w cenach zaczynających się od 1zł włączając podatki i opłaty lotniskowe na przeloty w lutym oraz w marcu w poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki. Tak niskie taryfy są dostępne na ponad 1 000 europejskich połączeniach Ryanaira i muszą być zarezerwowane na www.ryanair.com przed północą w czwartek (24 stycznia).

W Szczecinie, Małgorzata Wrzesińska kierownik ds. Marketingu i Sprzedaży w Polsce powiedziała:

„Ryanair z przyjemnością uruchamia rozkład lotów na sezon letni 2013 ze Sczecina oferując 5 tanich połączeń w tym nowe do/z Bristolu za jedyne 144 PLN włączając podatki i opłaty lotniskowe. Ryanair kontynuje rozwój siatki połączeń z polskich portów lotniczych i uatrakcyjnia ofertę na lato 2013 polskim pasażerom. Z pewnością miejsca w naszej siatce połączeń będą się cieszyć dużą popularnością i powodzeniem. Letnie bilety Ryanaira mogą być rezerwowane  na www.ryanair.com.

Aby uczcić to wydarzenie uruchamiamy sprzedaż tysięcy biletów z taryfami już od 1zł włączając podatki i opłaty lotniskowe na przeloty w lutym oraz w marcu po całej Europie w poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki. Bilety mogą być zarezerwowane przed północą w czwartek (24 stycznia) na www.ryanair.com. Ponieważ bilety w tych zwariowanych, niskich cenach będą szybko rozchwytywane, zachęcamy pasażerów, aby rezerwowali je natychmiast. Rezerwacja na stronie www.ryanair.com.”

Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie