Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Ryanair Świętuje Już 7 Lat W Poznaniu

Ryanair Świętuje Już 7 Lat W Poznaniu

26 września 2012

Ryanair, jedyna w Europie prawdziwie nisko-kosztowa linia lotnicza, dziś (24 września) świętowała 7 lat oraz ponad 2 miliony pasażerów w Poznaniu. Pierwszy lot z Poznania Ryanair odbył 7 lat temu na trasie do Londyny Stansted.

Be Sociable, Share!


BILETY OD 1ZŁ NA PODRÓŻ W PAŹDZIERNIKU I LISTOPADZIE

Ryanair, jedyna w Europie prawdziwie nisko-kosztowa linia lotnicza, dziś (24 września) świętowała 7 lat oraz ponad 2 miliony pasażerów w Poznaniu.  Pierwszy lot z Poznania Ryanair odbył 7 lat temu na trasie do Londyny Stansted.

Od pierwszego pojawienia się w stolicy Wielkopolski w 2005 r., Ryanair zwiększył swoją siatkę połączeń z Poznania do 12, przewożąc w tym roku ponad 400 000 pasażerów, zapewniając tym samym 400* miejsc pracy w regionie.

Ryanair świętował swoje 7 lat w Poznaniu oferując na sprzedaż tysiące biletów w cenach zaczynających się od zaledwie 1zł na podróż po Europie w poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki, w październiku oraz listopadzie. Bilety w tak niskich cenach są w sprzedaży na www.ryanair.com do czwartku (27 września).

Tomasz Żegliński z Ryanaira powiedział:

„W ciągu zaledwie 7 lat, Ryanair przewiózł 2 miliony pasażerów z/do Poznania, oszczędzając im ponad €300 million co jest wynikiem ich przejścia z wysokich cen Wizz Aira oraz LOTu na niskie taryfy Ryanaira. W tym roku Ryanair przewiezie z/do Poznania ponad 400 000 pasażerów, zapewniając tym samym 400 miejsc pracy w regionie, co również podkreśla zaangażowanie Ryanaira w Wielkopolsce.
 
Świętując nasze 7 lat w Poznaniu, oferujemy na sprzedaż tysiące biletów, których ceny zaczynają się już od 1zł na podróż przez Europę w poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki, w październiku oraz listopadzie. Oferta ta jest ważna do północy w czwartek (27 września). Bilety są dostępne na www.ryanair.com”

* ACI potwierdza do 1.000 stanowisk pracy w regionie na milion pasażerów

Be Sociable, Share!

Wizyt: 294

Tagi: , ,

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie