Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Ryanair Świętuje Już 4 Miliony Pasażerów We Wrocławiu

Ryanair Świętuje Już 4 Miliony Pasażerów We Wrocławiu

19 września 2012

Ryanair, jedyna w Europie prawdziwie nisko-kosztowa linia lotnicza, dziś (13 sierpnia) ogłosiła, że od początku uruchomienia jej połączeń tj. 24 marca 2005, przewiozła 4 miliony pasażerów z wrocławskiego lotniska.

Be Sociable, Share!


Ryanair, jedyna w Europie prawdziwie nisko-kosztowa linia lotnicza, dziś (13 sierpnia) ogłosiła, że od początku uruchomienia jej połączeń tj. 24 marca 2005, przewiozła 4 miliony pasażerów z wrocławskiego lotniska. Port Lotniczy Wrocław jest dla Ryanaira jednym z najważniejszych lotnisk nie tylko w Polsce, ale i w regionie, o czym świadczy utworzona w marcu b.r. baza Ryanaira oraz 23 połączeń oferowanych przez przewoznika.
Szczęśliwym 4 milionowym pasażerem Ryanaira we Wrocławiu okazała się Pani Ewelina Małek, podróżującą z Ryanairem do szwedzkiego Malmö.

We Wrocławiu, Tomasz Żegliński z Ryanaira powiedział:

„Jesteśmy zaszczyceni możliwością świętowania już 4 milionowego pasażera w stolicy Dolnego Śląska.  Portowi Lotniczemu Wrocław gratulujemy tak  szybkiego rozwoju i liczymy na dalszą owocną współpracę. Ryanair umożliwia połączenia z Wrocławia do 23 europejskich miast, oferując najlepszą obsługę klienta i najniższe ceny.
Świętując 4 milionowego pasażera Ryanaira we Wrocławiu, wypuściliśmy na sprzedaż bilety, których ceny zaczynają się już od 2 zł. Zapraszamy do odwiedzenia jeszcze tej jesieni takich miejsc jak Oslo, Malmö, Rzym, Mediolan i innych ciekawych europejskich miast. Bilety w tej szalenie niskiej cenie można rezerwować na www.ryanair.com”

Be Sociable, Share!

Wizyt: 420

Tagi: , ,

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie