Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Ryanair startuje z Wrocławia do Barcelony – Girony

Ryanair startuje z Wrocławia do Barcelony – Girony

30 października 2007

Wrocław, 30 października 2007: Ryanair, numer 1 wśród tanich linii lotniczych w Europie, zainauguruje 31 października br., tanie połączenie z Wrocławia do Barcelony-Girona. W swój pierwszy lot Boeing 737-800 ze 189 miejscami na pokładzie i harfą na ogonie zabierze komplet pasażerów.

Be Sociable, Share!


Irlandzkie samoloty będą kursować na tej trasie dwa razy w tygodniu w środy i niedziele.
W ofercie jesienno-zimowej Ryanair z Wrocławia będzie dostępnych osiem połączeń. Obecnie pasażerowie z lotniska we Wrocławiu mogą również podróżować tanimi irlandzkimi liniami lotniczymi do Dublina, East Midlands, Glasgow-Prestwick, Liverpoolu, Londynu Stansted i Shannon. Od 7 listopada br. ruszy ponadto połączenie z Bristolem.

W pierwszym roku funkcjonowania połączenia do Barcelony-Girona Ryanair zamierza przewieźć ok. 30 tysięcy pasażerów. Już od 30 marca 2008 r. Ryanair zamierza także przywrócić zawieszone na zimę loty z Wrocławia do Frankfurtu-Hahn.

Tomasz Kułakowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanair w Europie Środkowej powiedział:
„Miło mi poinformować o inauguracji lotów Ryanair z Wrocławia do Barcelony-Girona. To dobra wiadomość dla wszystkich mieszkańców Dolnego Śląska. Na tym jednak nie koniec. Już 8 listopada uruchomione zostanie połączenie z Bristolem, a 30 marca 2008 roku zamierzamy przywrócić zawieszone połączenie z Frankfurtem-Hahn.

Bilety na trasie Wrocław-Barcelona-Girona można nabyć już za 25 zł ze wszystkimi opłatami i podatkami. To zaledwie mała część cen biletów oferowanych przez drogi i niepunktualny LOT.
Zachęcamy wszystkich podróżnych do zalogowania się na stronie www.ryanair.com jeszcze dzisiaj, by nie stracić szansy na prawdziwie tanie podróżowanie z Wrocławia.”

ryanair.pl


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 2 628

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie