Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Ryanair startuje z Łodzi do Liverpoolu

Ryanair startuje z Łodzi do Liverpoolu

29 października 2007

ŁÓDŹ, 29 października 2007: Ryanair, numer 1 wśród tanich linii lotniczych w Europie, inauguruje dzisiaj tanie połączenie z Łodzi do Liverpoolu.

Be Sociable, Share!


Irlandzkie samoloty będą kursować na tej trasie dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki. To czwarte połączenie z Łodzi w tegorocznej jesienno-zimowej ofercie Ryanair. Pasażerowie z lotniska Lublinek będą mogli również podróżować tanimi irlandzkimi liniami lotniczymi do Dublina, East Midlands i Londynu Stansted.

W pierwszym roku funkcjonowania połączenia do Liverpoolu Ryanair zamierza przewieźć 30 tysięcy pasażerów, zwiększając tym samym łączną liczbę przewożonych podróżnych z i do Łodzi do 210 tysięcy każdego roku.

Tomasz Kułakowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanair w Europie Środkowej powiedział:
„Miło mi poinformować o inauguracji lotów Ryanair z Łodzi do Liverpoolu. To dobra wiadomość dla wszystkich mieszkańców województwa łódzkiego, którzy planują wizytę na wyspach brytyjskich lub mają tam najbliższych. Teraz dzięki czterem połączeniom Ryanair będą mogli za niewielkie pieniądze szybko i sprawnie dotrzeć do niemal wszystkich większych skupisk polonii brytyjskiej.

Bilety na trasie Łódź-Liverpool można nabyć już za 25 zł ze wszystkimi opłatami i podatkami. Zachęcamy wszystkich podróżnych do zalogowania się na stronie www.ryanair.com jeszcze dzisiaj, by nie stracić szansy na prawdziwie tanie podróżowanie.”


Ryanair.pl


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 1 794

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie