Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Ryanair rozwiąże problem Stadionu Dziesięciolecia

Ryanair rozwiąże problem Stadionu Dziesięciolecia

25 kwietnia 2007

Ryanair, numer 1 wśród tanich linii lotniczych w Europie, ogłosił dziś chęć pomocy władzom Warszawy w uporaniu się z problemem tysięcy kupców na stadionie 10-lecia! Z cenami biletów lotniczych zaczynającymi się od 39 zł ze wszystkimi podatkami i opłatami lotniskowymi Ryanair jest jedynym rozsądnym rozwiązaniem dla tysięcy kupców, którzy teraz mogą tanio opuścić nie tylko stadion i Warszawę, ale tanio wylecieć z Polski i znaleźć nowe, lepsze miejsce pracy gdzieś w Irlandii, Anglii, Szkocji, Włoszech czy Niemczech!

Be Sociable, Share!


Tomasz Kułakowski, odpowiedzialny za sprzedaż i marketing Ryanair w Europie środkowej, powiedział dziś:

„Oto rozwiązanie problemu, którym żyją dziś wszyscy kibice piłki nożnej w Polsce! Ryanair ze swoimi niskimi cenami i punktualnymi lotami tanio i na czas wywiezie wszystkich kupców ze stadionu 10-lecia! Ryanair, który przyczynia się do rozwoju polskiej gospodarki przywożąc do Polski setki tysięcy zagranicznych turystów teraz włącza się aktywnie do wyścigu z czasem, tak, aby wszystko było gotowe na Euro 2012, w szczególności nowiutki stadion w Warszawie! Wierzymy, że ten czyn zostanie nagrodzony faktem, iż za pięć lat pierwszy mecz Euro zostanie rozegrany na majestatycznym „Ryanair Arena”!
Wszystkich kupców ze stadionu zapraszamy na www.ryanair.com natychmiast, bo tak tanie bilety nie będą długo czekały na swoich nabywców!”


 


REZERWACJE
www.RYANAIR.COM – strona tanich połączeń lotniczych
Call Centre: 00 353 1 249 77 44


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 5 888

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie