Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Ryanair rozpoczyna loty na Maltę

Ryanair rozpoczyna loty na Maltę

4 września 2006

W odpowiedzi na prośbę rządu Malty o przedstawienie ofert przez tanie linie lotnicze na połączenia z Europy na Maltę irlandzkie linie lotnicze Ryanair rozważają przeloty z trzech miast. Przewoźnik chciałby obsługiwać loty na Maltę z Londynu (Luton), Pizy i Dublina.

Be Sociable, Share!


Począwszy od 31 października, Ryanair planuje obsługiwać przez cały rok codzienną lot z London Luton. Z Dublina i Pisy przewoźnik ma nadzieję obsługiwać połaczenie trzy razy w tygodniu, trasa z Dublina startowałaby 9 lutego natyomiast trasa z Pisy od 31 października.

Nowe trasy zwiększyłyby konkurencję wśród ofert lotów na Malte i przyczyniłyby się do niższych cen biletów.
Obecnie turyści mogą podróżować z Air Malta startującą z lotnisk: Heathrow, Gatwick, Newcastle i Bristol lub British Airways.

Rząd Malty apelował o dogodniejszą ofertę lotów aby przyciągnać turystów na wyspę, na której z roku na rok ich liczba maleje.
Michael Cawley, dyrektor generalny Ryanair powiedział:”Ryanair z przyjemnością odpowiedziała na prośbę rządu Malty aby utworzyć nowe trasy do i z Malta International Airport. Wierzymy, że ta propozycje będzie początkiem nowej ery w turystyce na Maltę”

Be Sociable, Share!

Wizyt: 6 694

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie