Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

RYANAIR rekompensuje LEPPEROWI brak dostępu do sekretów NATO i UE

RYANAIR rekompensuje LEPPEROWI brak dostępu do sekretów NATO i UE

3 maja 2006

Linie lotnicze Ryanair postanowiły przyjść z pomocą przyszłemu wicepremierowi Andrzejowi Lepperowi i zrekompensować mu brak dostępu do tajemnic Organizacji Paktu Północnoatlantyckiego i Unii Europejskiej. To nie tylko przejaw europejskiej solidarności w ramach UE i sympatii między Polakami i Irlandczykami. To również wyraz podziękowania za osobisty wkład Leppera i jego ugrupowania w dynamiczny rozwój ruchu pasażerskiego między Polską i tymi krajami Unii, które otworzyły Polakom swoje rynki pracy.

Be Sociable, Share!


Ryanair ujawnia zatem Lepperowi tajemnicę poliszynela: tylko Ryanair oferuje najniższe ceny na wszystkich trasach z Polskiączając takie kierunki jak Sztokholm z Gdańska; Frankfurt z Gdańska, Krakowa i Wrocławia; Glasgow z Wrocławia i wiele innych do Irlandii, Wielkiej Brytanii, Szwecji i Niemiec. Rezerwacje już nawet od 1 zł** tylko na www.ryanair.com.


 


Ponadto, zdaniem Ryanair Lepper powinien mieć szeroki dostęp do innych tajemnic! Dlatego 50 osób, które ujawnią choć jeden swój wielki sekret Lepperowi, wysyłając e-mail pod adres lepper@ryanair.com lub wicepremier@ryanair.com otrzyma podwójne darmowe* bilety na dowolnej trasie Ryanair z Polski! Tym razem nie decyduje kolejność e-maili, ale to jakiego kalibru tajemnice trafią na biurko wicepremiera! Najciekawsze tajemnice zostaną opublikowane na www.ryanair.com!


 


Tomasz Kułakowski, odpowiedzialny w Ryanair za Sprzedaż i Marketing w Europie Środkowej powiedział dziś:


„Byłoby niepowetowaną stratą, gdyby wicepremier nie wiedział również o tym,
że Ryanair oferuje najniższe ceny! Jako firma, która zrewolucjonizowała rynek lotniczy i dzięki cenom usług realizuje najpełniej misję społecznej odpowiedzialności biznesu, czujemy się w obowiązku zatroszczyć o komfort psychiczny jednej z ważniejszych osób w państwie. Dlatego publicznie ogłaszamy: Panie Premierze! Ryanair oferuje najniższe w Polsce ceny!! A wkrótce dostarczymy Panu wi
ęcej tajemnic! Czekamy na nie pod adresami e-mailowymi: lepper@ryanair.com oraz wicepremier@ryanair.com.”


 


Ryanair versus Lepper


 


* Bez podatków i opłat lotniskowych. Od 49 zł włączając podatki i opłaty.

** Bez podatków i opłat lotniskowych. Od 50 zł włączając podatki i opłaty.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 6 501

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie