Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Połączenia

Ryanair Region Warszawa Modlin Nowe Połaczenie – Kreta

Ryanair Region Warszawa Modlin Nowe Połaczenie – Kreta

24 grudnia 2012

Ryanair, największa tania linia lotnicza w Europie, ogłosiła dziś (19 grudnia), że uruchomia od sezonu letniego 2013 dodatkowe nowe połaczenia do Chania (Kreta), od 26 Kwietnia 2013.

Be Sociable, Share!


Ryanair, największa tania linia lotnicza w Europie, ogłosiła dziś (19 grudnia), że uruchomia od sezonu letniego 2013 dodatkowe nowe połaczenia do Chania (Kreta),  od 26 Kwietnia 2013.

Aby uczcić okazję wzrostu przewozów, Ryanair oferuje ponad 100 000 biletów w cenach zaczynających się od 29zł na styczniowe przeloty w poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki. Tak niskie taryfy są dostępne na ponad 1 000 europejskich połączeniach Ryanaira i muszą być zarezerwowane na www.ryanair.com przed północą w czwartek (20 grudnia).

Malgorzata Wrzesinska kierownik ds Marketingu i Sprzedaży w Polsce powiedziała:

„Ryanair z przyjemnością uruchamia dodatkowe nowe połączenie na sezon letni 2013 z Warszawy Modlin oferując 25 tanich połączeń w tym nowe do/z Chania (Kreta).  Rejsy odbywać się będą dwa razy w tygodniu, w poniedzialki i piatki, dając pasażerom szeroką ofertę tanich połączeń na fantastycznie spędzony urlop.  Letnie bilety Ryanaira mogą być rezerwowane  na www.ryanair.com już jutro.

Aby uczcić to wydarzenie uruchamiamy sprzedaż tysięcy biletów z taryfami już od 29zł na styczniowe przeloty, po całej Europie w poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki. Bilety mogą być zarezerwowane przed północą w czwartek (20 grudnia) na www.ryanair.com. Ponieważ bilety w tych zwariowanych, niskich cenach będą szybko rozchwytywane, zachęcamy pasażerów, aby rezerwowali je natychmiast. Rezerwacja na stronie www.ryanair.com.”

„Sprzedaż bieltów do nowej miejscowości zaczyna sie bedzie już od 189zł”

Be Sociable, Share!

Wizyt: 346

Tagi: ,

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie