Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Ryanair przedłuża gwarancję cenową do 30 Września

Ryanair przedłuża gwarancję cenową do 30 Września

28 czerwca 2007

„NIKT NIE PRZEBIJE CEN RYANAIR – ANI TERAZ, ANI W PRZYSZŁOŚCI” - Ryanair numer 1 wśród tanich linii lotniczych w Europie, przedłuża swoją gwarancję najniższej ceny do końca września 2007 roku na wszystkich swoich trasach.

Be Sociable, Share!


Jednocześnie wzywa linię easyJet do zaprzestania posługiwania się fałszywą „Gwarancją najniższej ceny” wykorzystywaną w celach promocyjnych i prezentowania RZECZYWISTEJ gwarancji cenowej, która pozwoliłaby na porównanie z ofertą Ryanair. easyJet z premedytacją unika porównań z cenami Ryanaira, ponieważ jego nic niewarte gwarancje nie mogą stanowić konkurencji dla irlandzkiego przewoźnika. Tylko Ryanair GWARANTUJE najniższe ceny połączeń lotniczych w Europie.

Tomasz Kułakowski dyrektor sprzedaży i marketingu w Europie Wschodniej powiedział:


“Nikt nie przebije cen Ryanair – ani teraz, ani w przyszłości. Obecnie zdecydowaliśmy się na przedłużenie naszej gwarancji najniższych cen do końca września 2007 rok. Tak zwane „gwarancje” easyJet nie warte są nawet papieru, na którym zostały zapisane, ponieważ unikają porównań z cenami Ryanair na 274 z ich 280 tras. Tylko Ryanair zapewnia najniższe ceny.


Gwarancja najniższych cen Ryanair obowiązuje również na wszystkich naszych trasach z Polski, także tych obsługiwanych przez innych przewoźników, w tym bardzo drogi LOT!
 
Jest tylko jedno miejsce, gdzie można zarezerwować najtańsze bilety lotnicze z niemal wszystkich europejskich portów lotniczych, w każdym momencie bieżącego roku. To miejsce to strona www.ryanair.com. Mamy do sprzedania 2 miliony biletów za 10 euro każdy (wliczając podatki i opłaty) na podróże w lipcu i sierpniu. Pasażerowie nie znajdą tańszej oferty nigdzie indziej. Gwarantujemy.”   


* Jeżeli pasażerowie znajdą tańsze bilety lotnicze na tych samych trasach u innych przewoźników, to irlandzkie linie zwrócą dwukrotność kwoty będącej różnicą pomiędzy ceną innej linii lotniczej a ceną Ryanair. Szczegóły dotyczące warunków gwarancji najniższej ceny na www.ryanair.com.


Źródło: www.RYANAIR.COM – strona tanich połączeń lotniczych


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 4 897

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie