Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Ryanair poleci z Modlina do Shannon

Ryanair poleci z Modlina do Shannon

25 października 2013

W dniu dzisiejszym, 24 października 2013r., Ryanair, jedyna ultratania linia lotnicza, ogłosił, że od 2 kwietnia z Lotniska Warszawa/Modlin pasażerowie będą mogli polecieć do miejscowości Shannon w Irlandii, a od 3 kwietnia z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków. Rejsy do irlandzkiego miasta z Krakowa odbywać się będą dwa razy w tygodniu, w czwartki i niedziele, a z Lotniska Warszawa/Modlin w środy i niedziele. Ryanair, dodając nową trasę do Shannon, oferuje polskim pasażerom jeszcze więcej tanich połączeń.

Be Sociable, Share!


W dniu dzisiejszym, 24 października 2013r., Ryanair, jedyna ultratania linia lotnicza, ogłosił, że od 2 kwietnia z Lotniska Warszawa/Modlin pasażerowie będą mogli polecieć do miejscowości Shannon w Irlandii, a od 3 kwietnia z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków. Rejsy do irlandzkiego miasta z Krakowa odbywać się będą dwa razy w tygodniu, w czwartki i niedziele, a z Lotniska Warszawa/Modlin w środy i niedziele. Ryanair, dodając nową trasę do Shannon, oferuje polskim pasażerom jeszcze więcej tanich połączeń.
Małgorzata Wrzesińska, z Ryanair powiedziała dziś:
„Mam przyjemność ogłosić uruchomienie nowego połączenia z Krakowa i Warszawy Modlin do Shannon, które będzie dostępne w sprzedaży od jutra (25 października). Ryanair oferuje 31 tanich połączeń dostępnych z portu lotniczego w Modlinie i 32 tanie połączenia z Krakowa. Dzięki nowym połączeniom pasażerowie z Mazowsza i Małopolski mają dziś szansę dotrzeć bezpośrednio do irlandzkiego miasta Shannon w Irlandii. Z pewnością kolejne miejsce na zielonej wyspie będzie się cieszyć dużą popularnością i powodzeniem. Zapraszamy wszystkich na stronę www.ryanair.com.”

Be Sociable, Share!

Wizyt: 719

Tagi: , , ,

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie