Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Ryanair otwiera loty krajowe!

Ryanair otwiera loty krajowe!

27 września 2013

Michael O’Leary, dyrektor generalny linii lotniczych Ryanair, podczas konferencji w Warszawie ogłosił dziś chęć rozwoju działalności operacyjnej na lotnisku w Modlinie. Ryanair uruchamia pierwsze loty krajowe po Polsce!

Be Sociable, Share!


Michael O’Leary, dyrektor generalny linii lotniczych Ryanair, podczas konferencji w Warszawie ogłosił dziś chęć rozwoju działalności operacyjnej na lotnisku w Modlinie. Ryanair uruchamia pierwsze loty krajowe po Polsce!

W marcu 2014 polecimy z Modlina do Wrocławia i Gdańska. Połączenia będą realizowane codziennie. Przewoźnik nie wyklucza także dodanie innych miast w Polsce z Warszawy Modlin.

Ceny lotów na nowo otwartych trasach mają zaczynać się od 99 PLN w jedną stronę, czekamy na promocje ;) Rejsy Ryanair z Warszawy do Gdańska i Wrocławia będą dostępne w sprzedaży od 1 listopada. Loty będą realizowane samolotami Boeing 737-800, które posiadają 189 miejsc.

Przewoźnik zapowiedział także chęć otworzenia bazy na lotnisku w Modlinie we wrześniu 2014. W przyszłym roku Ryanair planuje otworzenie 6-7 nowych tras krajowych.

Michael O’Leary z Ryanair w Warszawie powiedział:

„Jesteśmy zadowoleni ze wzrostu rezerwacji od czasu ogłoszenia powrotu lotów Ryanaira do Modlina od 30 września już za 5 dni. Od przyszłego roku Ryanair będzie operować na ponad 30 trasach do / z Warszawy Modlina i liczymy, że przewieziemy 1,5 mln pasażerów do / z Modlina w 2014 roku.

Nie mamy wątpliwości, że lokalizacja Warszawa Modlin (tylko 38km od centrum Warszawy), przy nisko kosztowej bazie, tanim parkingu i łatwym tpołaczeniu autobusowym, pozwoli ułatwić wybór tego lotniska pasażerom, którzy polecą pierwszymi polskimi rejsami krajowymi Ryanaira z Gdańska i Wrocławia do Warszawy.

W ciągu ostatnich dwóch lat Ryanair stał się liniami lotniczymi nr w Polsce przewożąc więcej pasażerów niż LOT. Nasze dwa pierwsze połączenia krajowe przyniosą znacznie niższe ceny biletów lotniczych dla polskich konsumentów, a wreszcie pomogą uwolnić ich od wysokich cen biletów LOT-u na trasach krajowych.”

Oto oficjalny cennik lotów Ryanaira na nowych połączeniach. Lotach z Modlina do Salonik i Alicante były ogłoszone już wcześniej.

Przewoźnik także potwierdza duże cięcia w swojej siatce połączeń na sezon zimowy. Jednak jeszcze jak poinformował Michael O’Leary „rozkład nie jest jeszcze zatwierdzony i mogą nastąpić korekty”.

Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie