Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Ryanair nawiązał współpracę z Plus Group

Ryanair nawiązał współpracę z Plus Group

8 kwietnia 2013

Ranair, jedyna ultra – tania linia lotnicza w Europie, ogłosił dziś nawiązanie współpracy z Plus Group, która dostarczy tanie transfery autobusowe do 30 portów lotniczych Ryanaira w Europie w ciągu następnych 12 miesięcy.

Be Sociable, Share!


CELEM URUCHOMIENIA NISKOKOSZTOWYCH TRANSFERÓW AUTOBUSOWYCH

Ranair, jedyna ultra – tania linia lotnicza w Europie, ogłosił dziś nawiązanie współpracy z  Plus Group, która dostarczy tanie transfery autobusowe do 30 portów lotniczych Ryanaira w Europie w ciągu następnych 12 miesięcy.

Pierwszy etapem współpracy będzie wprowadzenie usług transferowych w Gdańsku, Liverpoolu, Porto i Wilnie z dalszymi uslugiami zaplanowanymi na lotniskach Ryanaira w Danii, Francji, Niemiec, Węgier, Irlandii, Litwy, Polski, Portugalii, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii w rozpoczynających się najbliższych miesięcach.

Pasażerowie linii Ryanair, mogą teraz skorzystać z najniższych taryf lotniczych oraz niskich transferów autobusowych poprzez zakup  biletów Plus Group przy rezerwacji lotów na stronie Ryanair.com.

Robin Kiely z Ryanaira powiedział:

„Ryanair z przyjemnością ogłasza nawiązanie wspołpracy z Plus Group, która będzie przynosić jeszcze większe oszczędności dla pasażerów Ryanaira, począwszy od usług w Gdańsku, Liverpoolu, Porto i Wilnie. Oczekujemy dalszych  usług autobusowych  z Plus Group na  pozostałych lotniskach w całej Europie w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Pasażerowie linii Ryanair mogą kupić bilety autobusowe Plus Group na stronie www.ryanair.com, zapewniając niski koszt podróży autobusem, jak i ultra-niskie loty. ”

Csilla Erdokovy z Plus Group powiedział:

“Jesteśmy bardzo podekscytowani nową umową  i czekamy na dostarczenie pasażerom Ryanaira najlepszą jakość transferów autobusowych do 30 portów lotniczych w Europie.”

Be Sociable, Share!

Wizyt: 394

Tagi: , ,

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie