Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Ryanair kupuje owe biura w Dublinie

Ryanair kupuje owe biura w Dublinie

20 lutego 2013

Ryanair, jedyna ultra-tania linia lotnicza w Europie, dziś (14 lutego) ogłosiła zakup nowego budynku biurowego w Airside Business Park w Swords, Co Dublin, który stanie się nową siedzibą Ryanair w Dublinie. 100.000 m² budynek pomieści wszystkie działy operacyjne Ryanaira, w tym dział handlowy, obsługi klienta, finansów, IT, prawny i marketingowy.

Be Sociable, Share!


IRLANDZKIE OPERACJE ZOSTANĄ PRZENIESIONE Z LOTNISKA DO BUDYNKU ZNAJDUJACEGO SIĘ W AIRSIDE BUSINESS PARK W SWORDS

Ryanair,  jedyna ultra-tania linia lotnicza w Europie, dziś (14 lutego) ogłosiła zakup nowego budynku biurowego w Airside Business Park w Swords, Co Dublin, który stanie się nową siedzibą Ryanair w Dublinie. 100.000 m² budynek pomieści wszystkie działy operacyjne Ryanaira, w tym dział handlowy, obsługi klienta, finansów, IT, prawny i marketingowy.

Ryanair, wkrótce rozpocznie postępowanie przetargowe dotyczące wyposażenia budynku i planuje przeprowadzić wszystkie swoje irlandzkie operacje oraz około 400 pracowników biurowych z obecnych biur na lotnisku w Dublinie przed końcem roku 2013. Ryanair będzie również oferował do pół (50.000 m²) tego budynku do wynajęcia dla innych wielonarodowych firm poszukujących biur w wysokim standardzie, w doskonałej lokalizacji, z łatwym dostęp do lotniska w Dublinie. Ryanair będzie nadal utrzymywać pewne udogodnienia na lotnisku w Dublinie dla swoich pilotów i personelu pokładowego.

Robin Kiely z Ryanair powiedział:

Ryanair ma przyjemność potwierdzić zakup nowego budynku biurowego na Airside Dublin Business Park, Swords, Co Dublin.W nowym, 100.000 m² state-of-the-art budynku będzie się znajdować cała działalność irlandzkiego Ryanaira i około 400 pracowników, jeszcze przed końcem 2013 roku.

Jest to znacząca inwestycja Ryanaira, dająca większą przestrzeń biurową i wyposażenie do dalszego rozwoju naszej organizacji w Dublinie przy znacznie niższych kosztach niż w przypadku wysokich czynszów w kampusie lotniska w Dublinie. Nowy zakup pozwoli aby personel, który obecnie mieści się w osobnych biurach, mógł być ze sobą pod jednym dachem , co jednocześnie powoduje znaczne zmniejszenie kosztów wynajmu i prowadzi do dalszych oszczędności kosztów. Relokacja Ryanaira na Airside Business Park przyśpieszy także impuls gospodarczy dla miasta Swords, które w dalszym ciągu przyciąga blue-chip, korporacje w tym również największe na świecie linie lotnicze „

Be Sociable, Share!

Wizyt: 452

Tagi: , , ,

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie