Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Ryanair: darmowe bilety

Ryanair: darmowe bilety

12 stycznia 2007

Ryanair podsumował dziś działalność w Polsce w 2006 r., przedstawił plany na rok bieżący i zaoferował swoim pasażerom pierwszy raz w historii darmowe bilety bez żadnych dodatkowych podatków i opłat lotniskowych.

Be Sociable, Share!


Miniony rok to dla Ryanair pasmo sukcesów. Myśląc o polskim rynku najistotniejszy był fakt przewiezienia z i do Polski ponad 1,5 miliona pasażerów (dokładnie 1.551.236), co stanowi niemal 600-procentowy wzrost w porównaniu do roku 2005! W tym czasie przewoźnik zdążył znaleźć się na wysokim, trzecim miejscu wśród linii lotniczych w Polsce pod względem liczby pasażerów oraz – co także nie jest zaskoczeniem – na pierwszym miejscu pod względem najniższych cen, punktualności i jakości obsługi! To wszystko tym większy wyczyn w kontekście tego, że ta największa tania linia lotnicza w Europie jest w Polsce obecna mniej niż dwa lata!

Ryanair obsłużył ponad 26 proc. całego ruchu na ośmiu polskich lotniskach z których operuje, a na trzech z nich (w Łodzi, Rzeszowie i Bydgoszczy) obsłużył ponad 50 proc. całego ruchu! Blisko 40 proc. ruchu Ryanair obsłużył także we Wrocławiu i Szczecinie, a do liderów należy także na lotniskach w Poznaniu, Gdańsku i Krakowie!

Świętując ten sukces, Ryanair po raz pierwszy w historii przedstawił także rewolucyjną ofertę cenową – każdy kto do 18 stycznia dokona rezerwacji na stronie www.ryanair.com otrzyma darmowy (także bez podatków i opłat lotniskowych!) drugi bilet*!

Tomasz Kułakowski, odpowiedzialny za marketing i sprzedaż Ryanair w Europie Środkowej, powiedział dziś w Warszawie:

“2006 rok był dla Ryanair bardzo udany. Liczby mówią same za siebie. W porównaniu do roku 2005 udało nam się przewieźć prawie 600 proc. pasażerów więcej – żadna linia lotnicza nie zanotowala takiego wzrostu! Latamy na trasach międzynarodowych z ośmiu polskich portów lotniczych (a już od 12 lutego z dziewięciu – także z Warszawy do Dublina!) – jak żadna linia lotnicza w Polsce! Mamy w sprzedaży 32 trasy z Polski do Anglii, Szkocji, Irlandii, Włoch, Niemiec i Szwecji!
Dokładnie za miesiąc zaczniemy latać z Warszawy i pokażemy wszystkim innym, drogim liniom, że nawet z jednego z najdroższych lotnisk świata można latać tanio i punktualnie!
A jakby tego było mało – właśnie ogłosiliśmy promocję, dzięki której kupując jeden bilet drugi otrzymuje się całkowicie za darmo*, bez podatków i opłat lotniskowych! Aby skorzystać z tej promocji należy jak najszybciej wejść na stronę www.ryanair.com i rezerwować bilety, które rozejdą się jak świeże bułeczki!”

*drugi bilet otrzymuje się za darmo na podróż w okresie od 16 stycznia do 8 lutego 2007. Zastosowanie mają warunki promocji – szczegóły na www.ryanair.com.

/Ryanair/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 11 586

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie