Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Ruszyły tanie loty z Heathrow do Toronto

15 maja 2007

„Kanadyjska Afera” rozpoczęta! Tanie linie Canadian Afair już kursują między Brytyjskim Heathrow a Kanadyjskim lotniskiem Pearson w Toronto (ok 23 km od centrum).

Be Sociable, Share!


Ceny zaczynają się już od 99£ za przelot w jedną stronę lub za podróż w obie strony – £198. W cenie wliczone są już podatki i opłaty lotniskowe.


Bezpośrednie loty odbywają się dwa razy tygodniowo, startując o 16:05 w każdą sobotę oraz o 14:05 w niedzielę – docierając na miejsce o 19:15 oraz 17:15 (według czasów lokalnych).


W drodze powrotnej, samoloty opuszczają Kanadę o 23:55 w każdy piątek i sobotę, lądując w Londynie o 12:55 następnego dnia.


 


Linie „Canadian Affair” latają już do Toronto 2 razy w tygodniu, lecz do tej pory loty odbywały się tylko z lotniska Gatwick. Dostępne były także loty z Exeter, Newcastle i Edenburga do mniejszych miast w Kanadzie.


 


Loty do na trasie Heathrow – Toronto, odbywały się będą na maszynie Airbus A310, z dwiema klasami do wyboru. Klasa ekonomiczna to gorący posiłek i napoje a klasa „Klubowa”, czyli biznesowa - większe limity bagażu, szerokie fotele oraz expresowy check in.


 


Źródło: cheapflights.co.uk


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 6 655

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie