Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Ruszyły dwa nowe połączenia Poznań-Mediolan oraz Poznań-Praga

17 stycznia 2011

Nowe połączenia z poznańskiego lotniska Ławica: Poznań-Mediolan i Poznań-Praga ruszyły w tym miesiącu

Be Sociable, Share!


W ten weekend, 15 stycznia 2011 odbył się inauguracyjny lot na trasie Poznań-Mediolan Bergamo. Nowe połączenie obsługują tanie linie lotnicze WizzAir. Trasa dostosowana jest do potrzeb i wymagań miłośników sportów zimowych. Samoloty latają z Poznania w każdą sobotę od 15 stycznia do 19 marca 2011 o godzinie 6:35, a z Mediolanu do Poznania startują o 9:10.

 

W ofercie linii lotniczych WizzAir znajdują się także promocje dla narciarzy i snowboardzistów – różne pakiety na przewóz samolotem nart lub deski, transfer z lotniska do ośrodka narciarskiego, nocleg czy też skipass.

 

Oferta skierowana jest przede wszystkim do narciarzy i snowboardzistów i zawiera różne warianty pakietów – przelot wraz z przewozem nart czy deski snowboardowej, transfer do wybranego ośrodka narciarskiego, zakwaterowanie i skipass.

 

Na dziś na godzinę 14:50 planowany jest zaś pierwszy lot na trasie Poznań-Praga. Pierwszy lot odbędzie się 17 stycznia 2011 roku. Połączenie obsługuje samolot turbośmigłowy Saab 340, które może zabrać na pokład do 33 pasażerów. Trasę obsługuje czeski przewoźnik, firma Job Air – Central Connect Airlines. Lot potrwa 1 godzinę i 10 minut. Połączenie do Pragi będzie realizowane pięć razy w tygodniu, od poniedziałku do piątku. Maszyna z Pragi przyleci do Poznania o godz. 12.45. Na godzinę 14:50 planowany jest odlot do stolicy Czech.

 

/ME/ na podstawie www.mmpoznan.pl

Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie