Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

RUHR 2010

22 czerwca 2010

W tym roku Zagłębie Ruhry jest Europejską Stolicą Kultury. Po raz pierwszy w historii miano to otrzymało nie pojedyncze miasto, a cały region! I jak się okazuje wybór ten jest absolutnie trafiony!

Be Sociable, Share!


Zagłębie Ruhry już od dawna to nie tylko „czarne przemysłowe zagłębie”, lecz przede wszystkim niezwykle fascynujące krajobrazowo i kulturowo miejsce. Miasta tego regionu, w tym Dortmund, oferują pełną paletę możliwości dla osób spragnionych wrażeń. Organizatorzy RUHR.2010 zaplanowali na ten rok ponad 300 projektów kulturalnych i 2,5 tys. różnego rodzaju imprez, w których – według wstępnych szacunków – udział weźmie ponad 5 milionów widzów. W przedsięwzięciu nie zabraknie także mocnych polskich akcentów.

Jeżeli jesteś miłośnikiem teatru, sztuki, architektury i muzyki, to musisz tam być! RUHR.2010 to kosmopolityczny pępek Europy! Zarezerwuj u nas bilet do Dortmundu już od 100 zł1!


Nie zapomnij o zakwaterowaniu! Bez względu na to, czy chcesz zarezerwować hotel, czy też lot i hotel, mamy dla ciebie ogromne zniżki – nawet do 70%! Dokonaj rezerwacji z easyJet już dziś i spędź swój wymarzony urlop tak, jak tego zapragniesz!


1Podane ceny dotyczą biletu w jedną stronę, zawierają opłaty lotniskowe i za bagaż podręczny. Oferta dotyczy wybranych połączeń i tras. Oferta z dnia 12 maja 2010 jest ważna do wyczerpania puli.

easyjet.pl

Be Sociable, Share!

Wizyt: 234

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie