Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Rozbierana sesja personalu pokładowego Ryanair

Rozbierana sesja personalu pokładowego Ryanair

15 listopada 2007

Dublin, 15 listopada, 2007: Ryanair, numer 1 wśród tanich linii lotniczych w Europie, przygotował „gorący“ kalendarz na 2008 rok. W tym celu załoga pokładowa Ryanair wzięła udział w specjalnej rozbieranej sesji fotograficznej. Najlepsze fotografie zdobią kalendarz, który będzie można nabyć od soboty 17 listopada br. na pokładach wszyskich samolotów Ryanair.

Be Sociable, Share!


Całkowity dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony dla charytatywnej organizacji „Angels Quest“, która opiekuje się dziećmi specjalnej troski. Ograniczona ilość kalendarzy będzie dostępna również na stronie www.ryanair.com

Ogłaszając wydanie kalendarza, Tomasz Kułakowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanair na Europę Środkową, powiedział:


“Rewelacyjna załoga samolotów Ryanair podnosi temperaturę na pokładzie, pozując do kalendarza na 2008 rok. Od dzisiaj pasażerowie będą mogli zabrać dwanaście atrakcyjnych stewardes do domu za jedyne 7 €. Cały dochód zostanie przeznaczony dla organizacji charytatywnej „Angels Quest“ na wsparcie ich działalności związanej z opieką nad dziećmi specjalnej troski. Ten wyjątkowy charytatywny kalendarz będzie dostępny na pokładach samolotów Ryaniar jedynie w limitowanym okresie, dlatego zachęcamy pasażerów do jego kupna podczas najbliższego lotu. ”.


Więcej informacji o Angels Quest : www.angelsquest.ie
/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 2 881

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie